Штукатурка декоративная Ансерглоб ТМК-112 "Короед" серая зерно: 2,0, 2,5мм, 25кг Expand

Штукатурка декоративна Ансерглоб ТМК-112 "Короїд" сіра зерно: 2,0, 2,5 мм, 25кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

New

Ансерглоб декоративна штукатурка мінеральна ТМК-112 «Короїд» сірого кольору

Витрата: зерно 2,0мм - 2,6кг / м ?; 2,5мм - 3,1кг / м?.

More details

130,00 грн

Ансерглоб ТМК-112 декоративна мінеральна штукатурка Короїд сірого кольору.

Суміш штукатурна декоративна «короїд» сіра ANSERGLOB ТМК 112 з короедний структурою і грануляцією зерна 2,0 мм; 2,5мм; 3,5мм (під фарбування) призначена для виконання декоративного, тонкошарового штукатурення як внутрішніх, так і зовнішніх стін будівель, а також в системі скріпленої теплоізоляції ANSERGLOB. Наноситься на будь-які мінеральні основи (цементні, цементно-вапняні, гіпсові штукатурки і т.д.).

Технічні дані штукатурки Ансерглоб ТМК-112:

Час придатності до роботи: не менше 2 годин

Адгезія до основи: не менше 0,5 МПа

Морозостійкість: не менше 75 циклів

Паропроникність: не менше 0,05 мг / м чПа

Температура підстави: від + 5 ° С до + 30 ° С

Температура експлуатації: від -30 ° С до + 80 ° С

Спосіб застосування:

Штукатурка наноситься на основу за допомогою терки з нержавіючої сталі, яку тримають під кутом 60 градусів до поверхні. Коли розчин перестане прилипати до інструменту (5 - 15 хвилин) штукатурці надають фактуру за допомогою пластикової терки. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно поверхні. Залежно від інтенсивності і напрямку руху пластикової терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні борозни. Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно, дотримуючись правила "мокре на мокре", не допускаючи висихання затертих шарів до нанесення наступних шарів. У разі перерви в роботі приклеїти малярську стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести штукатурку із заходом на малярську стрічку і надати їй бажану фактуру. Після чого малярську стрічку видалити разом із залишками свіжої штукатурки. Свеженанесенную суміш необхідно оберігати від дощу, перегріву і влучення прямих сонячних променів. По закінченню 3 діб поверхню готова під фарбування фарбами на водній основі, 7 діб фарбами на основі органічних розчинників.

Примітка: Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися. При виконанні робіт, фасад потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів, а також підвищеної вологості (дощу, туману).

Витрата Ансерглоб ТМК-112:

зерно 2,0мм - 2,6кг / м ?; 2,5мм - 3,1кг / м?.