Гидроизоляция МИРА 4400 multicoat готовая неопреновая, 2кг Expand

Гідроізоляція СВІТУ 4400 multicoat готова неопренова, 2 кг

Мира (MIRA) Дания Мира (MIRA) Дания

a00403

New

Зателефонувавши до нашого менеджера, Ви гарантовано отримуєте знижку !!!

Для гідроізоляції вологих приміщень як, ванні кімнати, тераси, балконів, душових тощо

More details

480,60 грн

Гідроізоляція Миру 4400 multicoat

Застосування гідроізоляції Миру 4400:

Використовується для створення 100% водонепроникною, еластичною, безшовної плівки для гідроізоляції підлог, стін, кутів стін і підлоги, з'єднань стінних швів між панелями або елементами, зчленувань труб в зонах вологості у вологих приміщеннях. 4400 multicoat використовується в якості водо- і Влагоізоляціонний шару на бетонних підлогах,, легкому бетоні, цегляних стінах, штукатурці на основі ангідриту або цементу, дерев'яних панелях і старої плитці. 4400 multicoat не повинен піддаватися тиску води, тобто він не повинен використовуватися в басейнах і т.д. Може використовуватися на поверхнях з підігрівом. Керамічна і клінкерна плитка, а також натуральний камінь можуть укладатися безпосередньо на шар 4400 multicoat

Характеристики:

- Однорідний готовий до застосування матеріал;
- Водостійкий;
- Морозостійкий (після затвердіння);
- Не потрібно розчиняти;
- високоадгезивні;
- Для використання всередині і зовні приміщень;
- Застосовується на вертикальних і горизонтальних поверхнях;
- Використовується безпосередньо під шаром плитки;
- Після висихання створює плівку типу гумової.

Технічні умови:

Змішування:

4400 multicoat готовий до застосування, тому його не потрібно розводити. Збовтайте повільно масу в банку перед застосуванням.

Температура застосування:

Мінімальна температура повітря і підстави + 6 ° С. При використанні поза приміщеннями (на терасах, балконах), захищайте масу від інтенсивного впливу сонячних променів і дощу.

Час застосування:

Невикористаний 4400 multicoat може зберігатися в закритій банці.

Час затвердіння:

Повністю висихає приблизно через 12 годин при температурі 10-15 ° С.

Витрата:

Стіни: хв. 1кг / м 2
Пол: хв. 1,5 кг / м 2
З'єднання стіни / статі, кути стін, шви: 200-300г / погонний метр

Технічні характеристики:

Заснований на синтетичному латексі, що зв'язують речовинах і мінеральних пігментах.
Розтяжність: ок. 1200%
Тепловий опір: -20 до + 120 ° С
Товщина плівки стіни: мін.1 мм;
підлогу: мін.1,5мм;
Обробка / укладання плитки: через 12 годин
густина: 1250кг / м 2
Матеріал є щелочеупорним, а після висихання - водо- і морозостійким. Не володіє стійкістю до дії ультрафіолетового випромінювання.

Технологічний прогрес спонукав людство до створення безлічі найнеймовірнішої продукції. Крокуючи в ногу з часом, нам вдалося перетворити в дійсність, то, що ще не так давно здавалося фантастичним. Зараз же реалізовані мрії повсюдно використовуються в побуті, науці, будівництві і т.п. Наприклад, для належного захисту від впливу вологи на будівельному ринку не знайдеться більш якісного і сучасного матеріалу, ніж гідроізоляція Миру 4400 Multicoat. Цей високотехнологічний продукт є справжньою знахідкою в тих випадках, коли необхідно захистити приміщення від згубного впливу вологи.

Високі ізоляційні показники досягаються завдяки особливій еластичності і в'язкості матеріалу, який при нанесенні на підставу утворює тонку плівку. Будівельний продукт чудово себе зарекомендував при обробці як горизонтальних, так і вертикальних поверхонь. За допомогою даної гідроізоляції можна захистити фасад будівлі, а також його внутрішню частину.

Особливості гідроізоляції Mira 4400 Multicoat

- Високі показники зчеплення з основою.

- Легкість застосування. Обумовлюється відразу ж придатною до експлуатації консистенцією.

- Високі водовідштовхувальні властивості.

- Морозостійкість, яка досягається після застигання.

- Універсальність. Обумовлюється можливість використання всередині і зовні приміщень.

- Створення особливої ​​гумової плівки, безпосередньо перед плитковим шаром.

Гідроізоляція Миру 4400 Multicoat - область застосування

Як показує практика, і множинні дослідження, матеріал створює 100% водонепроникне цілісне безшовне гідроізоляційне покриття в місцях укладання підлог, зведення стін, кутових ділянок, всіляких стиків, забезпечує належний захист для панельних споруд. Крім цього даний еластичний склад відмінно себе зарекомендувало в якості ізоляції зістикувати водопровідних з'єднань. Матеріал може наноситися на найрізноманітніші підстави, такі як бетон, цегла, штукатурка на основі ангідриту і цементу, дерево і кахель.

Крім того представлена ​​суміш може застосовуватися, як гідроізоляційний шар використовується на теплих підлогах. Клінкерна і керамічна плитка, а також натуральний камінь сміливо і безперешкодно може укладатися поверх даного гідроізоляційного продукту.

Але потрібно усвідомити, що гідроізоляція Mira 4400 Multicoat не повинна піддаватися тиску, а тому її використання виключається в басейнах.

Використання матеріалу

Перед нанесенням підстава піддається очищенню. Вся виявлена ​​пил, масляні плями і бруд видаляються. Виробник попереджає, що для належного ефекту температура повітря, та й самого підстави не повинна бути нижче +6 про З.

Так як це придатна відразу ж до експлуатації маса, для отримання єдинородний консистенції досить збовтати 2 кг відро. Склад наноситься тонким не менше ніж 1,5 мм шаром на підставу. При необхідності можна обробити поверхню повторно. Повне висихання залежить від температури навколишнього середовища. При температурі повітря 10 - 15 про З гідроізоляція Миру 4400 Multicoat висихає протягом 12 годин.