Стяжка пола Ансерглоб LFS 70, 25кг Expand

Стяжка підлоги Ансерглоб LFS 70 цементна (шар 10-60мм), 25кг

Anserglob (г. Херсон) Anserglob (г. Херсон)

New

Витрата суміші при товщині шару 1мм становить 1,8кг / м 2 .

Товщина шару 10-60мм. Стяжка марка бетону М250.

More details

76,00 грн

Стяжка цементна Ансерглоб LFS 70

Для вирівнювання основи під фінішні покриття недеформованих бетонних підлог в громадських і житлових приміщеннях, товщиною шару від 10 до 60 мм. Допускається використання даної цементної стяжки в системах «тепла підлога».

Стяжка цементна ANSERGLOB LFS 70 може застосовуватися для укладання і ремонту підлог усередині і зовні будівель, для підготовки підстав під самовирівнюючі розчини, або під різні покриття, такі як лінолеум, ковролін, ламінат, паркет, керамічна плитка, природний камінь і інші. Може використовуватися для сполучних, розділових, «плаваючих» підкладкових шарів.

Переваги стяжки Ансерглоб LFS 70:

- Низька ціна

- Легкість застосування

- Економічність. Обумовлюється витратою суміші, який при 1 мм товщині складає всього лише 1,8 кг / м 2 .

- Можливість використання при різних температурах повітря (від +5 до +30 про С).

- Міцність і довговічність.

Технічні дані:

- Товщина шару 10-60мм.

- Пропорція суміші 0,14-0,16 л / кг < / span> води.

- Час придатності до роботи не менше 2 годин.

- Готовність для тих. проходу (20 ° С) через 24 години.

- Міцність на стиск через 3/28 діб не менше 5/25 МПа.

- Міцність на розтяг при згині через 3/28 діб не менше 2 , 5 / 4,5 МПа.

- Адгезія до основи не менше 0,5 МПа.

- Морозостійкість не менше 50 циклів.

- Температура підстави від + 5 ° С до + 30 ° С.

- Температура експлуатації від -30 ° С до + 80 ° С.

Примітка:
Надмірна кількість води спричиняє за собою погіршення властивостей, а також знижує міцність і може привести до його розшарування, що неприпустимо. Міцність основи повинна бути не менше міцності подальшого слоя.Работи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі + 20 ° С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і затвердіння може змінитися стяжка.

Для укладання якісної та довговічної стяжки розумно використовувати спеціально призначені для цього цементні основи. Серед величезного розмаїття виробників вигідно виділяється цементна стяжка ANSERGLOB LFS 70, яка призначена для чорнового вирівнювання поверхонь. Матеріал може використовуватися в процесі облаштування підлогових покриттів всередині і зовні приміщень, в якості покриття на яке поверх укладається самовирівнююча суміш, а також найрізноманітніші фінішні покриття.

Застосування стяжки на цементній основі ANSERGLOB LFS 70:

Перед тим як приступити безпосередньо до процесу заливки поверхню потребує попередньої підготовки. Підстава необхідно очистити, видаливши пилу і бруд, жир і масляні плями. Виявлені тріщини необхідно розширити і обробити ґрунтовкою глибокого проникнення. Те ж саме стосується і підстав з нещільної структурою. Для належного вбирання і повного висихання грунтовки, необхідно близько 4 годин. Крім цього основа повинна бути міцною і монолітним, в іншому випадку в процесі облаштування якість може бути недостатнім.

У приготуванні суміші немає нічого надприродного. Все що потрібно, це висипати певну кількість вмісту 25 кг мішка в ємність, залити водою кімнатної температури і як слід перемішати. Для змішування сухого порошку з водою використовується будівельний міксер зі спеціальною насадкою. Відносно пропорцій, то на 1 кг сухого складу доводиться від 0,14 до 0,16 води. Приготована суміш потребує повторного перемішуванні, яке потрібно здійснити через 5 хвилин, після першого.

«Робочий» розчин розподіляється по всьому периметру підстави за допомогою використання подборних або штик лопат. Після рівномірного розподілу необхідно скористатися спеціальним обладнанням у вигляді віброрейки, за допомогою якої слід ущільнити укладену масу. Явною ознакою повного ущільнення, є яскраво виражена блискуча поверхня. У випадках, коли створюється плаваюча підлога, товщина шару повинна становити не менше 40 см. При застосуванні на роздільному шарі, мінімальна товщина повинна становити мінімум 35 см.

Приготовлена ​​суміш придатна до експлуатації на протязі 2 годин, тому потрібно враховувати час і сили, які будуть витрачені на укладку стяжки ANSERGLOB LFS 70. У випадках, коли намічаються тривалі перерви, весь експлуатований інструмент необхідно очистити від розчину. Для належної якості цементної стяжки, в приміщенні не повинно бути протягів.

Витрата:
Витрата суміші при товщині шару 1мм становить 1,8кг / м 2 .

Купити в Києві стяжку Ансерглоб за найкращою ціною, Ви зможете в нашому інтернет-магазині «Домовой». На великий обсяг - знижка!

Є можливість самовивозу зі складу або ми зможемо Вам надати нашу доставку і вантажників.