Шуманет-ЭКО акустическая стеклоплита 1250х600х50мм, уп. - 3м2 Expand

Шуманет-ЕКО акустична стеклопліта 1250х600х50мм, уп. - 3м2

Acoustic Group (Россия) Acoustic Group (Россия)

New

Шуманет-ЕКО негорюча і екологічно безпечна стеклопліта на акриловому сполучному зі скляного штапельного волокна. Середній коефіцієнт звукопоглинання? W = 0,85. Щільність 30 кг / м3.

More details

470,00 грн

The minimum purchase order quantity for the product is 1000

Шуманет-ЕКО акустична плита з скловолокна

Акустична екологічна стеклопліта Шуманет Еко виготовлена ​​зі скляного штапельного волокна. Має високі звукоізоляційні характеристики. Є негорючим матеріалом (категорія горючості - НГ). Використовується в якості середнього шару, при влаштуванні каркасних шумопоглинаючих стінових і стельових конструкцій.

Відсутність, в складі, бакелітових смол і синтетичних сполучних елементів, гарантують екологічну безпеку стеклопліте Шуманет Еко.

Область застосування

Акустична екологічна плита Шуманет-ЕКО призначена для використання в складі звукоізоляційних і звукопоглинаючих конструкцій і закладається в простір, утворене поверхнями несучих конструкцій, елементів каркасів і обшивки. Технічні характеристики Шуманет-ЕКО і його екологічність дозволяють використовувати його для будь-яких приміщень, включаючи дитячі установи.

Склад

Штапельне скловолокно, яке використовується в якості основного компонента плити, проходить обробку водовідштовхувальним складом. Сполучна виконано з акрилу, що є абсолютно безпечним і нетоксичним речовиною.

Характеристики плити Шуманет-ЕКО:

 • Середній коефіцієнт звукопоглинання? W = 0,85
 • Густина 30 ± 2 кг / м3

  Розміри
  Довжина плити: 1250 мм. Ширина плити: 600 мм. Товщина плити: 50 мм.

  Фізичні характеристики
  Кількість плит в упаковці: 4 шт. Кількість в упаковці: 3 м 2 .
  Обсяг упаковки: 0,15 м 3 . Вага упаковки 4,5 ± 0,3 кг