Піна монтажна

There are 4 products.

Піна монтажна і її основні технічні характеристики

- Обсяг виходу. Виміряється кількістю матеріалу, яке виходить з балона. Одиницею виміру служить літр (л). Показник величини виходу (спіненого) залежить від таких зовнішніх умов: вітер, температура повітря і самого балона, вологість.

- Адгезія. Показує міцність з'єднання субстрату (носія) з п...

Піна монтажна і її основні технічні характеристики

- Обсяг виходу. Виміряється кількістю матеріалу, яке виходить з балона. Одиницею виміру служить літр (л). Показник величини виходу (спіненого) залежить від таких зовнішніх умов: вітер, температура повітря і самого балона, вологість.

- Адгезія. Показує міцність з'єднання субстрату (носія) з піною. Зазвичай піні характерно прекрасне зчеплення з різними будівельними предметами, наприклад з цеглою, ПВХ, бетоном, деревиною. Але не з такими матеріалами, як тефлон, лід, маслянисті основи, силікон, поліетилен.

- Вспенивание. Це процедура, яка характеризується скипанням обсягу полімеру на його виході з балона і подальшого закріплення заполученія конструкції в вспененном вигляді. До етапу спінювання балон монтажної піни містить в собі рідину з преполімеру і сумішшю газів. Внаслідок того, що пропеллент виготовлений з газів, які мають низьку температуру кипіння і високий тиск інтенсивних парів в умовах використання піни, тиск балона набагато перевищує атмосферний. І вони (гази) скипають при виведенні з балона, утворюючи при цьому бульбашки. Таким методом, рідина, що знаходиться всередині балона і трансформується в піну, завдяки скипанню палива, розведеного в Преполімери.

- Розширення. Процес природного збільшення в обсязі пінної маси після закінчення спінювання. Після виходу преполімеру з балона, вступивши в контакт з поверхнею, вологою повітря, настає полімеризація. Вона відбувається шляхом взаємозв'язку за рахунок впливу вільних груп преполімеру з водними молекулами. Разом з тим виділяється вуглекислий газ. Піна монтажна всмоктує в себе вологу, що призводить до утворення поліуретанової зв'язку (через це дану піну ще називають поліуретанової).

- Подальше розширення. Негативна риса матеріалу змінювати свою стабільну форму в просторі після закінчення полімеризації зовнішнього кулі. У якісної піні (піна монтажна професійна) після завершення процесу полімеризації фізичне інертне тіло не буде мимовільно змінювати свій обсяг. Вірогідні два негативних явища - розширення або усадка. На зміну просторової стабільності впливає багато факторів: погана щільність піни, температура навколишнього середовища, неправильний монтаж піни (оброблення готової піни недоброякісними матеріалами, нанесення піни на неправильно підготовлену поверхню).

- В'язкість. Результат експлуатації піни залежить від консистенції. При дуже низьких (нижче +5 про С) або високих (понад +30 про С) температурах робоча речовина втрачає необхідну консистенцію.

Less
More
Showing 1 - 4 of 4 items