Маяк, Маячная рейка

There are 9 products.

Незважаючи на те, що візуально поверхню здається рівною, вона все ж має нерівності, які необхідно прибрати перед фінішною обробкою підстави. Швидко, ефективно і головне якісно допоможе впоратися з цим завданням процес штукатурення, а також попередньо встановлені маякові рейки, що дозволяють зробити поверхню практично ідеально рівною. Маячная ре...

Незважаючи на те, що візуально поверхню здається рівною, вона все ж має нерівності, які необхідно прибрати перед фінішною обробкою підстави. Швидко, ефективно і головне якісно допоможе впоратися з цим завданням процес штукатурення, а також попередньо встановлені маякові рейки, що дозволяють зробити поверхню практично ідеально рівною. Маячная рейка покликана поставити необхідний напрям для розрівнювання і стягування розчину.

У нинішній час штукатурна суміш і виріб у вигляді маяковій рейки - це два нероздільних будівельних матеріалу, які повсюдно застосовуються на всіх етапах штукатурення. У сучасному будівництві, напевно, не знайдеться сміливця, який би спробував зробити плоске покриття, без западин, горбів і інших дефектів не використовуючи маякову рейку. Без використання маяка дуже складно привести оброблювану поверхню до привабливого вигляду, саме тому процес штукатурення прийнято починати з попереднього монтажу маяковій рейки.

У процесі виготовлення маяків застосовується оцинкована сталь. Це спеціальний профіль висотою 3, 6 або 10 мм. Завдяки такому хитрощі пристосуванню набагато спрощується обробка стін. Продукція відразу ж готова до експлуатації, все, що необхідно це зміцнити маяки на поверхні і після закінчення декількох годин приступити до оштукатурення.

Залежно від кріплень може фіксуватися на дюбеля або розчинні точки.

Перед тим як приступити до установки маякових рейок, необхідно на стіні зробити спеціальні вертикальні мітки у вигляді ліній з шириною кроку від 80 см до 1 метра. Потрібно передбачити правильне розташування першої лінії, яка повинна розміщуватися в 20-ти см від краю стіни. Потім за допомогою дрилі по всій площі крайней лінії просвердлюємо отвори завглибшки 6 - 8 мм і відстанню між ними 30 см. Після в пророблені дірки поміщаємо дюбеля відповідного розміру. У дюбель поміщаємо саморіз і ввірчує, але не до кінця, так як за допомогою саморізів буде проводитися подальше регулювання рівня поверхні. Вирівнюємо капелюшки і одягаємо на них маякові кріплення, після фіксуємо маяки. Такі маніпуляції необхідно здійснити з обох країв стіни. Коли дві рейки будуть встановлені, натягуємо шнурку, за допомогою якої вдасться помітити всі дефекти поверхні. Завдяки вкручування або викручування саморізів встановлюємо необхідний шар штукатурки. Відштовхуючись від натягнутої шнурки, встановлюємо маякові рейки в інших зазначених областях стіни. Ось і все можна займатися оштукатурюванням. Цей спосіб має величезний плюс, так як можливе регулювання оздоблювального шару.

При закріпленні маяковій рейки за допомогою розчину проробляємо аналогічні маніпуляції з розміткою, зазначені у вищенаведеному тексті. Потім беремо правило і перевіряємо площину поверхні. Замішуємо густий розчин, який добре б тримався на вертикальному підставі. Далі ставимо розчинні точки і в них уже утапливаем маякову рейку. Після ловимо вертикаль, застосовуючи схил або рівень. Так як розчин ще не схопився деякий час з установкою «правильної» площині можна пограти. Посередині кріплення маякових рейок такий же.

Less
More
Showing 1 - 9 of 9 items

Filter by:

Manufacturer