Шпаклівка готова в відрах

There are 19 products.

Оздоблювальні роботи - це дуже кропіткий і витончений процес. Для того щоб поверхня мала гідний вигляд потрібне втручання не тільки висококваліфікованого фахівця, який вже на цьому «собаку з'їв». Правильно підібраний якісний матеріал є запорукою успішно проведених шпаклювальних робіт. В іншому випадку навіть фахівець найвищого рівня не зможе ств...

Оздоблювальні роботи - це дуже кропіткий і витончений процес. Для того щоб поверхня мала гідний вигляд потрібне втручання не тільки висококваліфікованого фахівця, який вже на цьому «собаку з'їв». Правильно підібраний якісний матеріал є запорукою успішно проведених шпаклювальних робіт. В іншому випадку навіть фахівець найвищого рівня не зможе створити з посереднього продукту «шедевр архітектури». Саме тому кваліфіковані обробники вже протягом півстоліття віддають перевагу готової шпаклівки в відрах.

Готова шпаклівка в відрах - матеріал відразу придатний для застосування і нанесення на поверхню, без будь-яких попередніх підготовчих робіт (розведення суміші з рідиною). Потрібні пропорції відразу представлені споживачеві в щільно герметично закритій тарі. До складу товару включаються сполучні елементи (різноманітні дисперсії) та інші добавки, що забезпечують суміш чудовою пластичністю. Матеріал, змішаний до пастоподібної основи, просто і швидко наноситься на оброблювану поверхню.

Готові шпаклівки в відрах розрізняють за видами:

- латексна акрилатна - практично універсальний матеріал, який чудово лягає на будь-які поверхні, але все ж є фаворитом при вирівнюванні гіпсових конструкцій. Зазвичай застосовується перед обклеюванням шпалер або фарбуванням. Дані склади відрізняються високою ціною, але при цьому всі претензії відпадають завдяки їх економічному нанесення. Це обумовлено тим, що шпаклівка має еластичну, легко розтягувальну консистенцію і може налагоджуватися шаром всього в пару міліметрів. Після нанесення складу не розтікається по поверхні, так як його терпким елементом виступає латекс, при цьому дотримується цілісність площині, без роздутих міхурів і тріщин. Товар поставляється в 25 кілограмових відрах.

- Фасадна акрилова - матеріал застосовується при обробці чистового вирівнювання (фасади різноманітних будівель, тераси, огорожі і т.д.). Після нанесення, висихання та затирання можна приступати до фарбування поверхні. Вихідним компонентом в таких складах є акрилатно-силоксанова мікстура, завдяки чому забезпечується мінімальний шар товщиною всього в пару міліметрів. Поставляється в відрах, іноді пластикових мішках різної ємності.

- Шпаклівка на основі ПВА - склад володіє фунгіцидними і протівоплесневимі здібностями, має характерний для клею запах. Широко використовується в приміщеннях з яскраво вираженою підвищеною вологістю, в місцях скупчення і освіти цвілі і грибка. Переважно фасування в пластикових відрах, але бувають винятки у вигляді пляшок, для зручності споживачів.

Переваги готових сумішей:

- продукт поставляється в тарі і відразу ж готовий до застосування;

- в кілька разів зростає продуктивність праці;

- практичність і зручність;

- відмінне шліфування матеріалу;

- можливість обробки спеціальним обладнанням (TapeTech і ін.);

- можуть застосовуватися при фінішній обробці.

Готова шпаклівка в відрах - оптимальний варіант при капітальному або косметичному ремонті. Матеріал зручний в процесі експлуатації і дозволяє домогтися високих показників по відтворенню привабливою поверхні.

Less
More
Showing 1 - 19 of 19 items