Профіль для гіпсокартону 0,45 мм

There are 17 products.

Серед будівельних матеріалів гіпсокартон займає своє заслужене місце. І це не дивно, оскільки за допомогою даного матеріалу можна створити ще зовсім недавно, здавалося б, непостіжние конструкції. Завдяки такому багато в чому унікального продукту, час, витрачений на обробку, скоротилося, а сам процес спростився. Використання гіпсокартонних листі...

Серед будівельних матеріалів гіпсокартон займає своє заслужене місце. І це не дивно, оскільки за допомогою даного матеріалу можна створити ще зовсім недавно, здавалося б, непостіжние конструкції. Завдяки такому багато в чому унікального продукту, час, витрачений на обробку, скоротилося, а сам процес спростився. Використання гіпсокартонних листів дозволяє з мінімальними грошовими і тимчасовими витратами створити ідеально рівну, «балующую очей» поверхню. Але не так все просто як здається на перший погляд. Для того щоб приступити до монтажу ГКЛ необхідно сконструювати каркас і для цього знадобиться профіль для гіпсокартону. Профіль для гіпсокартону 0, 45 мм володіє легкістю, може багаторазово використовуватися.

Ще зовсім недавно для кріплення гіпсокартону використовували різноманітні хитрощі у вигляді дерев'яних рейок. Але так як сучасна будівельна індустрія блискавично розвивається, а без гіпсокартону робота гальмується, були створені спеціальні профілю, які б багато в чому спрощували його монтаж. На відміну від дерева, профіль має металеву нержавіючу структуру (як правило це оцинкована жерсть), що не зсихається від спеки і не розбухає при впливі вологи. За допомогою такого матеріалу створюються складні конструкції, раніше неймовірні людині, що відрізняються чудовою якістю збірки, надійністю, довговічністю і що важливо доступною ціною. Матеріал затребуваний не тільки в житловому секторі, але також широко експлуатується на промислових будівлях, офісах і багатьох інших установах, де гіпсокартонних систем приділяють місце.

У принципі, профіль для гіпсокартону 0,45 мм можна використовувати не тільки під ГКЛ. Його також застосовують при монтажі найрізноманітніших листових виробів, починаючи від ОСП і закінчуючи цементно-стружкової плитою. Такий вид профілів найчастіше використовується в якості стійкового або направляючого призначення. Як стієчний - всілякі перегородки і облицювальна частина. Як направляючий - перемички між профілями у вигляді напрямних. У процесі виробництва матеріалу застосовується холодна прокатка оцинкованих листів бляхи. Каркаси з профілю для гіпсокартону товщиною 0,45 мм збираються досить просто, без якихось особливих інструментів. Обрізати матюкав, не складе особливих труднощів, це можна зробити за допомогою болгарки або ножиць по металу, також просто він сверлится звичайної дрилем або шуруповертом. Якщо є час і бажання можна спробувати спорудити каркас власноруч, але все ж краще нехай цим займуться професіонали.

Завдяки оцинкованому металу 0,45 мм профіль чудово себе зарекомендував як матеріал стійкий до агресивного впливу вологи, який можна експлуатувати в ванних кімнатах, туалетах, кухнях і т.д. Використання представленого матеріалу забезпечить цілісність і непорушність конструкції на довгі роки. Виріб відмінно підійде при помірному бюджеті на ремонт.

Less
More
Showing 1 - 17 of 17 items

Filter by:

Manufacturer