Клей для склополотна і флизелина

There are 29 products.

В сучасному світі будівельний ринок пропонує величезний вибір найрізноманітніших будівельних матеріалів. При оздоблювальних роботах клей для скловолокна і флізеліну грає найважливішу роль. Від того який матеріал людина вибере, буде залежати кінцевий естетичний вигляд вже неприборканого будинку. Визначившись з вибором шпалерного покриття необхідн...

В сучасному світі будівельний ринок пропонує величезний вибір найрізноманітніших будівельних матеріалів. При оздоблювальних роботах клей для скловолокна і флізеліну грає найважливішу роль. Від того який матеріал людина вибере, буде залежати кінцевий естетичний вигляд вже неприборканого будинку. Визначившись з вибором шпалерного покриття необхідно зайнятися ретельним добором клею. Клей вибирається тільки після остаточно прийнятого рішення придбати саме той чи Інною вид шпалер, а ні як не навпаки. Крім оздоблювального матеріалу на вибір клею також впливає поверхню, на яку він буде наноситися.

І так для початку розберемося з клеєм для флізелінових шпалер. Він повинен мати рівну густу фактуру, легко і невимушено наноситися, бути безбарвним, в процесі нанесення не комковаться. І ще один важливий момент - це ціна. Природно чим дорожче матеріал, тим якісніше буде виконана робота. Клей для флізеліну виготовляється на основі модифікованих крохмалів. Продукт пропонується споживачеві в сухому вигляді. Для того щоб приготувати клейову суміш складу з упаковки необхідно розчинити в холодній воді і залишити все це на приблизний час від 2 до 15 хвилин. При очікуванні закінчення необхідного періоду, суміш періодично помішує для отримання однорідної маси. Більш докладні вказівки містяться на рідній упаковці продукту.

Склополотно - це екологічний, природний і практичний обробний матеріал, який встиг за найкоротший період підкорити серця покупців і фахівців в будівельно-отелочние сфері. Це по суті щільна і міцна тканина, створена на основі обробленого скловолокна. Склополотно відрізняється від флізелінових шпалер щільністю і масивністю, саме тому для того щоб клей добре утримував матеріал застосовуються спеціалізовані клеяться суміші. Процедура поклейки практично аналогічна наклеювання шпалер. Особливу увагу слід приділити вирівнюванню підстави, в іншому випадку вид обклеєній поверхні значно погіршиться. Клей для склополотна, як і для флізеліну, поставляється в сухому вигляді. Весь процес підготовки, змішування і нанесення суміші аналогічний флізелінові клеїть матеріалами. Приблизний витрата продукту становить 100 г на 10 м 2.

Переваги клеїв для флізеліну і скловолокна:

- Миттєва схвативаемость.

- Невимушеність і незвичайна простота при нанесенні на поверхню.

- Посилена композиція.

- При висиханні на поверхні не залишається плям.

- Швидке обклеювання. При нанесенні складу на матеріал не потрібно чекати просочування.

- Екологічно чистий продукт, не містить шкідливі домішки. Може застосовуватися в дитячих спальнях і біля улюблених вихованців.

- Оброблена поверхня захищена від цвілі і різного виду грибків, так як клею мають антисептичні властивості.

- Особливі підвищені показники безпеки. У щільно закритій упаковці матеріал зберігається при температурі плюс / мінус 30 про З.

Less
More
Showing 1 - 24 of 29 items