OSB

OSB

There are 21 products.

Сучасні оздоблювальні матеріали дивують своїм незліченним арсеналом. Серед безлічі різноманітного товару добре себе зарекомендувала OSB плита. Це продукт, створений на основі струженной деревини. Розшифровується абревіатура, як орієнтоване-струженная плита. Стружка може бути як дрібної, так і великої породи, але як результат матеріал виходить щ...

Сучасні оздоблювальні матеріали дивують своїм незліченним арсеналом. Серед безлічі різноманітного товару добре себе зарекомендувала OSB плита. Це продукт, створений на основі струженной деревини. Розшифровується абревіатура, як орієнтоване-струженная плита. Стружка може бути як дрібної, так і великої породи, але як результат матеріал виходить щільним і міцним завдяки особливій конструкції, що складається з декількох шарів. Струженние тирса розташовуються один до одного спеціально продуманим способом, то поздовжньо, то поперечно, що відмінно позначається на міцності матеріалу. Для струженних частинок застосовуються дерев'яні породи хвойних та листяних дерев.

ОСБ плити користуються неймовірною популярність завдяки таким характеристикам:

- Вологостійкість. Матеріал може використовуватися в місцях з підвищеною вологістю, чудово зберігаючи свої експлуатаційні характеристики протягом тривалого терміну. ​​

- Прийнятна ціна. Доступність продукту чудово позначається на його величезному попиті.

- Невелика вага. Завдяки цій якості матеріал має величезну популярність серед фахівців покрівельного монтажу.

- Підвищена міцність, а значить і надійність. Численні тестування і досвід на практиці підтвердження цьому.

- Відповідність екологічним нормативам.

- Мінімальні відходи при монтажі.

Плити OSB класифікуються на класи, серед яких:

- OSB-1 - застосовується всередині приміщень.

- OSB-2 - найкраще зарекомендували себе при обробці всередині приміщень, також застосовується при виробництві каркасів меблів.

- OSB-3 - може використовуватися як зовні, так і всередині приміщень. Володіє підвищеним ступенем вологостійкості, що чудово позначається на її якості у вологому середовищі. Матеріал не деформується, зберігаючи свій первісний вигляд.

- OSB-4 - найстійкіший матюкав стосовно таких, якщо мова заходить про вплив вологи.

На ринку ОСП-плити зустрічаються різних параметрів. Відштовхуючись від ціни, розміру і поставленого завдання матеріал можна придбати для вирішення виниклої будівельної проблеми. Найбільш затребуваним виробом вважається OSB-3. У ньому гармонійно поєднуються якість і ціна. Висока вологостійкість продукту забезпечується завдяки фенолформальдегидной смолі, яка входить до його складу. Але сучасні нормативи виключають використання формальдегіду. Наперекір усьому вищесказаному багато з виробників примудрилися виготовити продукт без формальдегідів, таки чином структура вийшла унікальною:

- Кілька шарів з трісок перпендикулярно розташованих один до одного.

- За вологостійкість відповідає особливий вид сполучної наповнювача.

- Кінцевий процес виготовлення передбачає забезпечення високої температури і пресинг під високим тиском.

ОСБ чудово підійде для зовнішнього облицювального покриття, у вигляді обрешітки покрівлі, в якості опалубки для фундаментів і інших бетонних конструкцій.

Less
More
Showing 1 - 21 of 21 items