Цемент М400, М500

There are 6 products.

У нинішній час неможливо уявити процес будівництва без застосування такого усіма відомого матеріалу як цемент. Його експлуатація широко затребувана на всіх етапах проведення робіт, він незамінний при закладці фундаментів, зведенні стін, а також при обробці приміщень. По суті, зайняти місце даного товару не під силу жодному відомому матеріалу. В...

У нинішній час неможливо уявити процес будівництва без застосування такого усіма відомого матеріалу як цемент. Його експлуатація широко затребувана на всіх етапах проведення робіт, він незамінний при закладці фундаментів, зведенні стін, а також при обробці приміщень. По суті, зайняти місце даного товару не під силу жодному відомому матеріалу. Випускається безліч всіляких модифікацій цементу, різні суміші і розчини теж не стали винятком. Перед тим як придбати складу необхідно ознайомитися більш детально з його представленими марками: 400, 500 і т.д.

Найбільш затребуваними марками цементу є М400 і М500. Зазначені цифри біля маркування говорять про міцність матеріалу. Зрозуміло, це не могло не вплинути на вартість продукту. Так як в більш міцному матеріалі присутня більша кількість спеціальних зміцнювальних компонентів, то і гаманець спустошить не багато більше.

Детально про цемент 400 марки

Основним показником відмінності всіх марок цементу є те, що в результаті виробництва бетонних сумішей на виході виходить матеріал з різними характеристиками міцності. ГОСТами обговорена і передбачена сфера експлуатації цементних складів в залежності від їх маркування. Самим широко затребуваним є Портланд цемент М400. Це обумовлено високою міцністю, а також вигідним співвідношенням ціна / якість. Цифрові показники вказують на максимальне навантаження, яку здатна витримати споруджена конструкція. Матеріал застосовують для зведення залізобетонних споруд. Завдяки високій стійкості до дії вологи використовується при будівництві гідроелектростанцій і інших підводних споруд, а також при зведенні надземних і підземних конструкцій.

Матеріал володіє наступними перевагами: стійкість до корозії; велика міцність; довговічність; морозостійкість; водостійкість.

Цемент М500 особливості і властивості

Матеріал особливої ​​міцності, експлуатований при зведенні багатоповерхових монолітних споруд. Продукт чудово себе зарекомендував при будівництві складних наземних конструкцій, підземних паркінгів і лабораторій, транспортних майданчиків і т.д. Саме завдяки цій марці цементу людству вдалося досягти неймовірного прориву в будівництві хмарочосів та інших висоток. Унікальний показник міцності дозволяє подужати п'ятисот кілограмове тиск на квадратний метр. При використанні даної марки цементу виходить більш тісний зв'язок компонентів в розчині, а значить, показники міцності підвищені.

Серед його достоїнств: висока міцність; довговічність; сульфатостойкость; водостійкість; збереження цілісності конструкції при усадки; стійкість до низьких температур; висока еластичність; морозостійкість.

Цемент марки М400 і М500 відрізняється між собою в першу чергу міцністю, а також часом, який необхідний для схоплювання і затвердіння. Через особливих добавок і різних пропорцій мінералогічного складу клінкеру даний вид продукту отримав величезну популярність у всіх можливих сферах будівництва.

Less
More
Showing 1 - 6 of 6 items