Штукатурка цементна

There are 31 products.

Сучасний ринок пропонує величезний асортимент оздоблювальних матеріалів, що розрізняються між собою ціною і властивостями. Щоб поверхня залишалася привабливою довгий час, потрібно мати певне поняття, який розчин необхідно застосовувати, спираючись на умови навколишнього середовища і структуру поверхні.

Великим застосуванням може похвалитися цеме...

Сучасний ринок пропонує величезний асортимент оздоблювальних матеріалів, що розрізняються між собою ціною і властивостями. Щоб поверхня залишалася привабливою довгий час, потрібно мати певне поняття, який розчин необхідно застосовувати, спираючись на умови навколишнього середовища і структуру поверхні.

Великим застосуванням може похвалитися цементно-штукатурний розчин в класичній формі, а також його модифікації, що містять у складі компоненти в формі глини і вапняного тесту. Цементна штукатурка призначена для чорнової обробки, часто застосовується з шпаклювальним матеріалом. Склад складається з вапна, річкового або кар'єрного піску, цементу марки М100 - 200 внутрішні оздоблювальні роботи, М200 і вище - зовнішнє застосування. Вважається традиційним родоначальником наступних опоряджувальних сумішей. Іноді, для кращої пластичності, вологостійкості, стійкості до низьких температур в розчин додають спеціальні добавки. Для того щоб приступити до безпосереднього процесу штукатурення, потрібно спершу з'ясувати в яких умовах матеріал буде застосовуватися. Якщо це фасадна частина приміщення, то тоді ідеальним буде склад на цементно-піщаної або цементно-вапняній основі.

Оброблення поверхні за допомогою цементної штукатурки - це класична технологія застосовна ще з давніх часів, де широко застосовувалася цементно-вапняна суміш. Цей вид складу використовується під час обробки бетонних, керамічних і цегляних поверхонь. Елемент присутності вапна сприяє тягучість і пластичності суміші, виключає утворення тріщин, сприяє легкості укладання матеріалу. Цементно-піщана суміш наноситься практично на будь-яку поверхню, однак до складу додаються спеціальні компоненти для більш результативного і якісного нанесення.

При виборі матеріалу рекомендується враховувати марку виробника, яким чином продукт себе зарекомендував на будівельному ринку. Цементні суміші широко використовуються при обробці бетонних або цегляних поверхонь, при цьому товщина шару, що наноситься часто перевищує 2 см. Так як матеріал має прийнятну ціну, його переважно використовують при обробці багатоповерхових конструкцій, всіляких чорнових оздоблювальних роботах.

Не дивлячись на те, що матеріал можна придбати за доступною ціною, він має ряд переваг перед більш дорогими складами, серед яких:

- міцність і довговічність;

- матеріал несприйнятливий до високих температур, завдяки чому може використовуватися з боку сонячного впливу;

- чудово лягає на поверхню, не розтікається.

Цементно-штукатурну суміш дуже легко приготувати. Для початку висипаємо складу в тару з подальшим додаванням потрібної кількості води. Потім перемішуємо за допомогою перфоратора або будівельного міксера до однорідної маси. Варто звернути увагу, що ціни на дані склади значно нижче гіпсових штукатурок, що і є найбільш значущим гідністю матеріалу.

Less
More
Showing 1 - 24 of 31 items