Склополотно

There are 36 products.

Склополотно Київ

Купити стеклхолст в г. Киев, швидко і зі знижкою можна в інтернет магазині Стройотдел

Коли ремонтно-будівельний процес наближається до свого завершення, багато розслабляються, вважаючи, що все найважче залишилося позаду і спікається на цьому. Проведення оздоблювальних робіт етап не менш відповідальний і важливий, ніж допустим...

Склополотно Київ

Купити стеклхолст в г. Киев, швидко і зі знижкою можна в інтернет магазині Стройотдел

Коли ремонтно-будівельний процес наближається до свого завершення, багато розслабляються, вважаючи, що все найважче залишилося позаду і спікається на цьому. Проведення оздоблювальних робіт етап не менш відповідальний і важливий, ніж допустимо, заливка фундаменту або зведення стін. Так як в іншому разі не дотримання спеціальних будівельних умов в майбутньому може спричинити за собою незаплановані фінансові витрати. Щоб заощадити час і сили при вирівнюванні поверхонь слід застосовувати спеціальний оздоблювальний матеріал, яким є стеклохолст .

Ціна стеклохолст і поклейка склополотна, часті питання, які Ви можете уточнити в магазині Стройотдел.

Малярський стеклохолст - абсолютно нешкідливий екологічний матеріал, створений з найтонших ниток скловолокна і органічних смол. За своєю структурою - це цілісне неткане полотнище, без будь-яких виражених малюнків, що має величезну міцність на розрив. На відміну від звичних стеклообоев, нитки скловолокна не володіють переплетеннями, їх розташування не має якогось особливого принципу, розташування здійснюється в хаотичному порядку. У колі споживачів досить часто можна почути слово павутинка, так матеріал називають в народі. Залежно від щільності виріб підрозділяється на класи. Нинішній ринок будівельної продукції пропонує матеріал від 25 до 65 г / м 2 щільності. Чим щільніше виріб, тим і ціна на нього вище. Для стельових поверхонь рекомендується використовувати павутинку 25 щільності, так процес кріплення буде досить легким і в той же час створиться міцне покриття. Але все ж матеріал щільніше здатний впоратися з більш серйозними механічними навантаженнями, запобігаючи виникненню тріщин.

Що потрібно, щоб купити стеклохолст і його ціна буде низькою у місті Києві - телефонуйте в Стройотдел.

Склополотно має більш гладкою, тонкої поверхнею, ніж склошпалери, що забезпечує йому таку популярність серед малярів-обробників. Завдяки тому, що продукт не володіє малюнком, його можна фарбувати енну кількість разів. Виріб широко застосовується в будівельній сфері, так як є абсолютно безпечним для навколишнього середовища і людського життя. Масове використання матеріалу в житлових приміщеннях дозволило павутинці за найкоротший термін знайти собі славу серед споживачів.

Склополотно має ряд переваг, серед яких:

- Вогнестійкість.

- Здатність дихати, пропускаючи водяні випаровування.

- Неподатливість до корозії і утворенню цвілі.

- Вологостійкість.

- Не викликає алергії.

- Екологічність.

- Легкість при митті.

- Простота в експлуатації.

Поклейка скловолокна, в цьому процесі потрібна клей для стеклохлста і ціна на стеклохолст повинна бути доступною і об'єктивної за якістю.

Матеріал ефективно використовується на заштукатурені або гіпсокартонної поверхні, як альтернатива фінішної шпаклівки. Склополотно знайшов своє застосування на проблемних ділянках, де можливість утворення тріщин дійсно велика. Якщо немає бажання займатися рельєфними шпалерами, придбайте малярний стеклохолст , попередньо підготувавши поверхню під фарбування. Виріб клеїться спеціальним клеїть складом, грунтується в обов'язковому порядку, шпаклюється і тільки потім забарвлюється. Унікальна структура скловолокна дозволяє впоратися продукту з руйнівними змінами, стабільно виникають на поверхні стін і стелі.

Less
More
Showing 1 - 24 of 36 items