упрочнітель бетону

There are 13 products.

Могутня бетонна поверхня прослужить набагато довше, якщо в процесі створення конструкції слідувати всім технічним вимогам. Адже не секрет, що неправильне дотримання норм створення розчину, його заливки, догляду та термінів затвердіння призведе до неприємних наслідків. Якщо в точності дотримуватися всіх рекомендацій і до того ж застосувати спеці...

Могутня бетонна поверхня прослужить набагато довше, якщо в процесі створення конструкції слідувати всім технічним вимогам. Адже не секрет, що неправильне дотримання норм створення розчину, його заливки, догляду та термінів затвердіння призведе до неприємних наслідків. Якщо в точності дотримуватися всіх рекомендацій і до того ж застосувати спеціальний упрочнитель, то результатом буде міцне і довговічне покриття. Його використання необхідно для запобігання шкідливого впливу різних зовнішніх факторів.

упрочнітель бетону - матеріал покликаний продовжити термін служби бетонної поверхні, підвищити міцність і хімічну стійкість. Найбільш поширені упрочнители в рідкій формі, але також бувають і сухі суміші.

Сухий упрочнитель - це суміш, що підвищує характеристики бетонних монолітних конструкцій, до складу якої входить цемент високих марок, різні активні хімічні добавки, мінеральні наповнювачі з підвищеною стійкістю проти абразивного зношування (корундова або гранітна крихта). У порівнянні з рідкими розчинами сухі суміші мають більш привабливу ціну.

Рідкі склади включають:

- Хімічні зміцнюючі просочення, приставляють собою вододисперсійний розчин приготовлені оксидів і солей, які підвищують кристалічну зв'язок цементу з елементами баластного заповнювача (пісок, щебінь, гравій і т.д.) і сприяють помірної втрати вологи після застигання розчину.

- Проникаючі склади проникають в «тіло» застиглого розчину, підвищуючи міцність бетонного покриття, створюються на основі поліуретанових смол.

- Двокомпонентні склади, аналогічно вбираються в товщу застиглого бетону, утворюючи щільне водонепроникне підставу, створюються на основі епоксидних смол.

Особливі властивості бетонних упрочнителей:

- Збільшені гідроізоляційні властивості зовні бетонного покриття, що забезпечують надійний захист від попадання різної рідини в товщу матеріалу.

- Служить відмінною основою, якщо існує потреба нанесення спеціальних лакокрасящіх складів.

- Підсилюють механічну міцність верхнього шару бетону завдяки особливому сполучній речовині, яке вбирається в структуру матеріалу, об'єднуючи все тверді компоненти один з одним, утворюючи цілісну монолітну поверхню.

- Підвищує зносостійкість, запобігає виникненню тріщин на бетонній поверхні.

Для того щоб нанести сухі склади необхідно почекати до тих пір поки на свіжозалитий бетонний розчин можна буде ступити. Потім приготовлену суміш розподіляємо рівномірно по всій експлуатованої території з урахуванням зазначених пропорцій шару на упаковці виробника. І кінцевим етапом проведення робіт є затирка обробленого підстави.

Рідкі ущільнювачі бетону наносяться через 3 - 8 годин (в залежності від погодних умов і швидкості схоплювання). Для оброблення поверхні підійде малярський валик, широка щітка з подовженою ручкою або ж пневматичний краскопульт.

Проникаючі склади застосовуються виключно на затверділої поверхні. У процесі підготовки поліуретанових і епоксидних складів необхідно строго слідувати рекомендаціям, які нанесені на упаковці.

Less
More
Showing 1 - 13 of 13 items

Filter by:

Manufacturer