Шпаклівка в мішках

There are 23 products.

Заливка фундаменту, зведення стін і спорудження покрівлі відтворює вигляд споруди зовні. І, здавалося б, залишилося всього нічого, оздоблювальні роботи це нікчемна справа. Але це не той етап будівельних робіт, на якому потрібно видихнути. Адже людина живе всередині приміщення, кожен день, звертаючи свій палкий погляд на декор і навколишній його ...

Заливка фундаменту, зведення стін і спорудження покрівлі відтворює вигляд споруди зовні. І, здавалося б, залишилося всього нічого, оздоблювальні роботи це нікчемна справа. Але це не той етап будівельних робіт, на якому потрібно видихнути. Адже людина живе всередині приміщення, кожен день, звертаючи свій палкий погляд на декор і навколишній його інтер'єр. До обробки стін потрібно приступати з упередженістю і творчим підходом. Перед тим, як клеїти шпалери або наносити фарбу спочатку потрібно подбати про вирівнювання стелі і стін.

Шпаклівка - це спеціально підготовлена ​​суміш, необхідна для закладення опуклостей і западин на поверхні. Саме від представлених компонентів залежать фізичні властивості продукту, пластичність, час застигання та фортеця. Також за допомогою матеріалу зашпакльовуються шви і тріщини. Від якості обраної шпаклівки залежить привабливість фінішної обробки. Шпаклівка в мішках - це сухий склад, призначений для обробки поверхонь різної складності. Залежно від місця проведення будівельних робіт представлені фасадні і внутріоздоблювальні суміші.

Перед процесом проведення робіт варто неухильно дотримуватися наведеної на тарі інструкції. Для початку висипаємо вміст з мішка в спеціальну ємність (таз, відро) після чого додаємо потроху воду, перемішуючи все це. Розчин можна зробити в залежності від уподобань більш-менш в'язкий. Так як шпаклівка в мішках не дає усадки, може застосовуватися на будь-яких поверхнях з нанесенням навіть невеликого шару.

За призначенням матеріал різниться на чотири основні групи:

- Самовирівнююча шпаклівка (стартова) - призначена для попереднього вирівнюючого шару. Вибір матеріалу безпосередньо залежить від оброблюваної поверхні. Даний склад повинен відповідати наступним якостям: відмінна адгезія з поверхнею, виконувати планиметрию площині, легкість оброблення та видалення дефектів, міцність і довговічність. Може наноситися досить великим 25 міліметровим шаром.

- Фінішна шпаклівка - після нанесення і висихання стартового шару застосовується фінішна суміш, за допомогою якої поверхня знаходить передостанній, практично ідеальний вид. Як правило, при обробленні основи ліквідуються найменші мікротріщини. Роботи проводяться поетапно, таким чином, в кілька тонких шарів 0,1 - 0,2 мм. Загальна товщина шпаклівки не повинна бути більше 1 мм.

- Спеціалізована шпаклівка - має певну сферу застосування. Може здійснюватися для закладення швів на стиках між гіпсокартонними листами, або ж, як спецсостав розширює структури. Для вибору спеціалізованої шпаклівки слід ознайомитися з інструкцією, яка знаходитися на тарі.

Універсальна шпаклівка - назва говорить сама за себе, суміш виконує і вирівнюють, і спеціальні, і фінішні функції. Матеріал дуже зручний в експлуатації, оскільки їм можна виконувати всі типи оздоблювальних робіт. Але варто усвідомити, що за якістю він явно поступається конкретним спеціалізованих видів.

Less
More
Showing 1 - 23 of 23 items