Дюбеля

There are 9 products.

Дюбель - утоплений вид кріплення, призначений для приміщення в отвір жорсткої структури з метою фіксування експлуатованого об'єкта. Принцип застосування такого кріплення полягає в тому, що спочатку висвердлюється отвір, що збігається з діаметром дюбеля в яке, власне кажучи, він і вставляється, після в нього угвинчується шуруп. Його особлива дія...

Дюбель - утоплений вид кріплення, призначений для приміщення в отвір жорсткої структури з метою фіксування експлуатованого об'єкта. Принцип застосування такого кріплення полягає в тому, що спочатку висвердлюється отвір, що збігається з діаметром дюбеля в яке, власне кажучи, він і вставляється, після в нього угвинчується шуруп. Його особлива дія полягає в тому, що при приміщенні самореза в отвір дюбелю розтискується його пластиковий корпус, щільно і міцно втискаючись в експлуатоване підставу.

Цей продукт незамінний, якщо потрібно на бетонній, цегляній, заштукатурені, поверхні з гіпсокартону закріпити світильник, дзеркало, вішалку або причепити картину. Без нього не обійтися при підвішуванні люстри або карнизів, коли у ванній кімнаті встановлюється сантехніка. При укрученні дюбеля в поверхню здійснюється розширення і «вгризання» його рельєфів всередині отвори. Завдяки таким принципом здійснюється досить надійний вид кріплення.

Існують розтискні і анкерні дюбелі. Розтискні на ринку будівельного обладнання пропонуються споживачеві у вигляді циліндричних муфт зі спеціальними ефектно впиваються зазублинами, які розкриваються при укрученні самореза в отвір дюбеля. У свою чергу анкерні дюбелі експлуатуються для фіксування чого-небудь до тонкостінних матеріалами (ГВЛ, гіпсокартону тощо.).

У свою чергу не слід плутати звичайний дюбель, зі спеціальним цвяхом, вбивається в бетонну поверхню. Хоч обидва кріплення і мають однакову назву, але відмінність у них величезна. Чи не «наш» дюбель виготовляється з високоміцної сталі, швидко і ефективно вбивається в основу за допомогою монтажного пістолета або серйозного молотка.

Існує величезний вибір всіляких дюбелів відрізняються між собою матеріалом (пластикові та металеві), діаметром і довжиною. Для монтажу дюбеля необхідно просвердлити отвір в підставі по діаметру. Перед тим як вставити дюбель в отвір потрібно з поглиблення прибрати всі сліди забруднення у вигляді пилу. Необхідно подбає про щільному і повному входженні кріплення в отвір в іншому випадку може спостерігатися неприпустиме прокручування. Якщо є бажання, можливо акуратно підбити дюбель ближче до основи за допомогою молотка, так щоб його крайня межа стала на рівень з площиною поверхні.

Крім звичних саморізів існують ще дюбель цвяхи, які на відміну від перших забиваються в отвір дюбеля. Дюбель цвях складається з двох елементів - пластикового дюбеля і цвяха з різьбленням. Дюбель оснащений облямівкою, яка піклується про входження матеріалу до певної межі, за яку вона і відповідає. Весь процес приміщення кріплення в отвір аналогічний вищесказаному опису, різниця лише в тому, що, щоб помістити цвях в отвір дюбеля його НЕ вкручують, а забивають за допомогою молотка. Різьба потрібна лише в тому випадку, якщо при необхідності цвях потрібно викрутити назад.

Less
More
Showing 1 - 9 of 9 items

Filter by:

Manufacturer