Загальнобудівельні матеріали

There are 141 products.

В число загальнобудівельних матеріалів входять всі широко відомі для кожної людини будівельні матеріали, з якими він стикається в повсякденному житті. Це ті матеріали, з якими навіть не обізнана людина знаком, за допомогою яких тисячоліттями зводилися будівлі і не тільки. До них відносять:

- Бетон - спеціальний розчин до складу, якого входить ще...

В число загальнобудівельних матеріалів входять всі широко відомі для кожної людини будівельні матеріали, з якими він стикається в повсякденному житті. Це ті матеріали, з якими навіть не обізнана людина знаком, за допомогою яких тисячоліттями зводилися будівлі і не тільки. До них відносять:

- Бетон - спеціальний розчин до складу, якого входить щебінь різних фракцій, пісок, вода і цемент виконує функцію сполучної речовини. Також при необхідності додаються різні добавки, що підвищують характеристики матеріалу. Бетонну суміш можна замовити або приготувати самостійно. Для цього буде потрібно спеціальна бетономішалка, в яку і додаються всі перераховані вище компоненти в необхідних пропорціях. Це найвідоміший і незамінний продукт будівельної індустрії, за допомогою якого створюються бетонні плити, які в майбутньому стають основним елементом конструкції всіляких будівель. Також застосовується як матеріал під фундамент, як чорнове покриття для підлоги і т.д.

- Щебінь - натуральний природний матеріал, отриманий в результаті підривання або дроблення кам'яних гранітних порід кар'єрів. Залежно від необхідності може бути як більш дрібної, так і більш великої фракції. Основні фракції бувають наступних розмірів: 5-10мм, 5-20мм, 10-20мм, 20-40мм, 20-65мм, 25-60мм, 40-70мм. Незамінний компонент в складі бетонного розчину. Часто замість звичного граніту щебінь добувають з валунів і гравію. З безлічі кам'яних порід саме щебінь є найбільш затребуваним природним матеріалом. Його можна зустріти при будівництві будівель, в будівництві і ремонті залізничного насипу, створенні подушок для доріг при закладці фундаментів і т.п.

- Пісок - рихловатовое осадове гірське викопне, а також штучний продукт. Дуже часто пісок складається з практично чистого мінерального кварцу. Природний пісок вдається отримати в процесі руйнування отверділих гірських порід. Так як і щебінь, пісок є невід'ємним компонентом бетонної суміші. Будівельний пісок - неорганічний сипучий продукт з величиною зерна до 5 мм, отриманий в результаті природного руйнування скам'янілих утворень.

- Сітка кладочна - штучний продукт, створений в результаті спайки металевого дроту, різного діаметру. Залежно від складності конструкції підбирається найбільш відповідний розмір осередків. Матеріал застосовується в процесі заливки монолітних споруд для перекази фортеці, запобігає появі тріщин руйнують цілісність конструкції.

- Цемент - найпоширеніший терпкий будівельний елемент, завдяки якому протягом багатьох сторіч зводяться споруди різної складності і конфігурації. При впливі води матеріал через деякий час приймає тверду окам'янілу форму. Міцність і якість порошкоподібної речовини залежить його від марки. Чим вона вища, тим міцніше буде конструкція.

Це далеко не весь перелік широко відомих загальнобудівельних матеріалів. З більш детальним описом кожного матеріалу можна ознайомитися на нашому сайті.

Less
More
Showing 1 - 24 of 141 items