Утеплювачі, звукозахист

There are 163 products.

В холодну зимову пору так приємно сісти на улюбленому дивані біля широко діагонального телевізора, попиваючи солодкий капучіно дивитися черговий блокбастер. Затишок в будинку поєднується в першу чергу зі сформованою сімейною обстановкою і теплом. Але що ж робити, якщо батарея аж горить від спеки, а тепло все так само швидко випаровується з примі...

В холодну зимову пору так приємно сісти на улюбленому дивані біля широко діагонального телевізора, попиваючи солодкий капучіно дивитися черговий блокбастер. Затишок в будинку поєднується в першу чергу зі сформованою сімейною обстановкою і теплом. Але що ж робити, якщо батарея аж горить від спеки, а тепло все так само швидко випаровується з приміщення. Для того щоб в будинку зберігалося тепло його необхідно утеплити. Саме маючи на цією метою, досвідчені фахівці взялися з особливим завзяттям розробляти матеріал, який би утеплював будівлю і при цьому зберігав тепло. Так і з'явилися на світ утеплювачі.

Серед утеплювачів особливу увагу слід приділити базальтової вати, мінеральній ваті, пінопласту і пінополістиролу еструдірованний.

Загальні властивості різних утеплювачів:

- Малий коефіцієнт термопровідні - чим він нижчий, тим тонше необхідний шар утеплювача.

- Стійкість до вологи. Утеплювач, який не вбирає воду, не схильний до усадки, його перевага полягає в збереженні ізоляційних якостей. Краще за всіх тримає вологу Піноплекс, в той час як самої гигроскопичной залишається мінвата.

- Вогнестійкість. Абсолютна байдужість до вогню проявляють неорганічні волокнисті утеплювачі. У той час як пінополіуретан і пінополістирол легко спалахують, при цьому виділяючи отруйні токсини. Щоб пінопласт не "дружив» з вогнем в нього додають антипірени.

- Паропроникність. Дуже добре справляється з пропущенням пари мінвата і базальтова вата. Вони чудово підійдуть для будь-якого виду поверхні. До того ж застосовуючи цей продукт стіни, підлогу або покрівля будуть надійно захищені від гниття. Пінополістирол екструдований не може похвалитися такими властивостями, тому його бажано використовувати для зовнішніх робіт.

За типом вихідних компонентів виділяють:

Натуральні неорганічні. Базальтова вата - це екологічно чистий продукт, який має пряме відношення до мінеральній ваті. Вся справа в тому, що це один з підвидів мінеральної вати. У порівнянні зі своїм «старшим братом» базальтовий утеплювач більш екологічний продукт, він добре ріжеться і монтується.

Мінеральна вата виготовляється в двох видах. Шлакова вата - це різні відходи кольорової та чорної металургії. У той час як в кам'яну вату входять різноманітні гірські породи (базальт, вапняк і т.п.). Сполучними елементами виступають карбаміди або феноли. Пропонується матеріал у вигляді блоків і рулонів. Відмінними характеристиками матеріалу є нульова горючість, відмінна шумоізоляція, тривалий термін служби.

Синтетичні органічні. Піноплекс і пінопласт. Ці два матеріалу, виготовляються з полістиролу при цьому маючи зниженою термопровідні. Пінополіуретан по якостям перевершує минвату і пінополістирол.

Так що не все втрачено, якщо є фінанси і бажання можна приступати до утеплення свого будинку. Будівельники професіонали допоможуть підібрати необхідний матеріал і створять оптимальні умови для теплого і комфортного проживання.

Less
More
Showing 1 - 24 of 163 items