Сітка штукатурна, сітка кладочна

There are 38 products.

Для того щоб покриття служило протягом довгого часу використовуються спеціальні армуючі матеріали у вигляді сітки. Продукт покликаний продовжити термін служби різних підстав, будь-то бетонна поверхня або ж оштукатурена стіна або стеля. Залежно від будівельних робіт застосовується сітка різна за параметрами.

Так як в нинішній час оштукатурюванн...

Для того щоб покриття служило протягом довгого часу використовуються спеціальні армуючі матеріали у вигляді сітки. Продукт покликаний продовжити термін служби різних підстав, будь-то бетонна поверхня або ж оштукатурена стіна або стеля. Залежно від будівельних робіт застосовується сітка різна за параметрами.

Так як в нинішній час оштукатурювання досить актуально і затребуване, фахівці будівельної індустрії створили продукт, який би забезпечував хорошу міцність і довговічність обробленої поверхні. Сітка штукатурна - матеріал покликаний підвищити характеристики оздоблювального шару, проводиться в металевому і поліуретановому вигляді. Кріпиться виріб за допомогою продукції того ж призначення, це може бути склади, що клеять, шурупи, саморізи і т.д. На ринку продукт можна зустріти у вигляді рулонів, також передбачені різні розміри осередків. Виходячи з області застосування, сітка штукатурна ділиться за призначенням: зовнішнього і внутрішнього застосування, сталева, пластикова, малярська сітка.

Малярну сітку використовують для проведення оздоблювальних робіт всередині приміщень при шарі штукатурки не перевищує 2 см. Якщо необхідно вирівняти великі дефекти йде в хід сталева сітка. Особливо гарний матеріал при експлуатації вапняних сумішей також з додаванням цементу. При внутрішній обробці металева сітка чудово зміцнює глиняний розчин. Для штукатурення ідеально підійде крупноячеистая сітка.

Проведення штукатурних робіт на цегляній, бетонної та дерев'яної поверхні ускладнено тим, що нанесений шар часто відшаровується і тріскається. Щоб уникнути цього використовується 4 різноманітних виду металевої сітки:

- рабиці або плетені. Застосовується для зміцнення багатошарового штукатурного покриття.

- Ткана - неймовірно еластичні і міцний продукт. Це структура сплетінь дроту різного перетину.

- Зварна. Використовується з метою запобігання розтікання нанесеного шару при активній усадки стін.

- Просечно-витяжна. Рулони стандартної ширини в 1 м. Підійде для невеликого штукатурного шару.

Сітка кладочна - дротове виріб, що отримується в результаті спайки. Матеріал використовується в процесі заливки монолітних конструкцій з метою армування і зміцнення поверхні. У будівельній сфері застосовується при кладці стін, заливці фундаменту і обробці. Первозадача вироби зробити підставу більш міцним при цьому запобігаючи виникненню всіляких дефектів, в тому числі тріщин. При цьому експлуатаційні властивості і довговічність будівлі значно примножуються. Матеріал виготовляється за допомогою спеціальних паяльних верстатів, які завдяки контактній оснащенню споюють дріт різного діаметру. Для підвищення експлуатаційних характеристик, на кладочную сітку може наноситися спеціальний захисний шар з цинку. Матеріал випускається різної величини, з різними розмірами вічок.

Less
More
Showing 1 - 24 of 38 items