Клей піна для теплоізоляції

There are no products in this category.

Клей піна для теплоізоляції

У цьому розділі сайту представлені різні види клею для сучасних будівельних матеріалів. Найкраще, якщо клей має форму піни.

Як використовується піна-клей? Клей піна служить для приклеювання пінопласту або пінополістиролу при утепленні фасаду або інших будівельних роботах. Завдяки клею-піні монтаж робиться простіше і н...

Клей піна для теплоізоляції

У цьому розділі сайту представлені різні види клею для сучасних будівельних матеріалів. Найкраще, якщо клей має форму піни.

Як використовується піна-клей? Клей піна служить для приклеювання пінопласту або пінополістиролу при утепленні фасаду або інших будівельних роботах. Завдяки клею-піні монтаж робиться простіше і надійніше. Кріплення та нанесення армуючого шару за один день стало можливим.

Переваги та сильні сторони піни для пінопласту

Клей-піна чудово справляється з усіма завданнями з енергозбереження в будинку. Проблема стала актуальною в міру зростання цін на газ і опалення. Весь клей, представлений в магазині, має сертифікат якості і виготовлений з турботою про навколишнє середовище. Його підвищена ефективність і надійність доведена багаторічним досвідом використання. У тому числі він може застосовуватися в складних кліматичних умовах, з постійними опадами, морозами, перепадами температур. Може використовувати в обробних роботах і при спорудженні котеджів і багатоповерхових будинків, де дуже важлива висока міцність протягом десятиліть.

Через 3 години після нанесення клей-піна повністю твердне. Ліквідуються т.зв. містки холоду. Ніякої пилу, патьоків, робота виходить акуратною. Навіть ті, хто раніше не займалися утепленням, отримають з клеєм-піною прекрасний результат. Більше ніякого кріплення на цемент і інших застарілих і не завжди ефективних способів. Це все залишилося в минулому. Для досягнення найкращого результату дотримуйтесь, будь ласка, інструкції.

Всю інформацію по асортименту, доставку та оплату можна дізнатися у наших менеджерів.

Less
More