Базальтова (кам'яна) вата

There are 59 products.

базальтова вата

В сучасному світі одним з найпопулярніших видів утеплювачів є базальтова вата. Її виготовляють з високоміцного матеріалу, мінералу, який називається "базальт", шляхом плавлення і подальшої обробки. Технологія виробництва нагадує виготовлення, улюбленої дітьми солодкої вати.

Область застосування не обмежена, але все ж можна виділ...

базальтова вата

В сучасному світі одним з найпопулярніших видів утеплювачів є базальтова вата. Її виготовляють з високоміцного матеріалу, мінералу, який називається "базальт", шляхом плавлення і подальшої обробки. Технологія виробництва нагадує виготовлення, улюбленої дітьми солодкої вати.

Область застосування не обмежена, але все ж можна виділити такі будівельні роботи, де мінеральна вата на базальтовій основі просто необхідна:

- Утеплення стель, стін, підлог різними методами. Залежно від виду і характеристик даного матеріалу, її можна укладати під стяжку, всередину стін, може штукатуритися, обшивати різними матеріалами. Крім того, її можна використовувати для утеплення вологих приміщень.

- Використовується базальтова вата також для звукоізоляції приміщень.

- Ще застосовують як утеплювач трубопроводів.

- Служить базальтова вата протипожежним захистом різних будівель, оскільки цей продукт не горить, а плавиться починає при великій температурі.

- Також використовується в багатьох сегментах народного господарства, наприклад, при виготовленні вантажних автомобілів.

Виділяють наступні види базальтової вати:

- м'яка - застосовується там, де не передбачені великі навантаження (теплоізоляція за каркасних методом, утеплення вентильованих зовнішніх стін і ін.);

- середньої жорсткості - застосовується для пожежо- звуко- і теплоізоляції вентиляційних каналів, утеплення базальтової ватою вентильованих фасадів, в яких створюються потоки з високою швидкістю;

- жорстка - призначена для високих навантажень (заливка теплою стяжки підлоги, утеплення основ зі штукатуркою і армуванням безпосередньо по ваті, і т.д.);

- утеплювачі циліндричні для трубопроводів;

- фольгована - створює подвійну теплоізоляцію, оскільки не пропускає тепло і відображає його назад в приміщення. Цей вид вати підійде для різних видів робіт при різних обставинах, тому її можна віднести до універсального будівельного матеріалу.

Базальтову вату ще відрізняють по товщині, чим товще лист, тим більший ефект. Максимальна товщина не перевищує 10 см, якщо потрібно домогтися великих результатів, то тоді її вкладають в кілька шарів. Дана вата може проводитися в рулонах, в аморфному вигляді і плитами.

Переваги даного виду матеріалу:

- Має високі тепло- і звукоізоляційні властивості в порівнянні з іншими схожими продуктами.

- Має високі протипожежні якості, так як виготовляється при температурі понад 1000 градусів.

- Досить велика міцність базальтової вати. Вона не стискається в пластину, як силікатна вата, і як результат її позитивні якості не знижуються. Завдяки своїй високій міцності її використовують при обробці зовнішніх стін мокрим способом, наклеюють на поверхні з подальшим армуванням і оштукатурюванням. Вона навіть переваги використання пінопласту при утепленні, оскільки дає можливість стінам дихати, що важливо.

- Довговічність базальтової вати. На відміну від силікатної родича вона не розсипається і не гниє.

- Легка в монтажі, невелика вага, відмінне ставлення «ціна - якість».

Less
More
Showing 1 - 24 of 59 items