Клей для плитки, каменю, мозаїки

There are 73 products.

Багато чого змінилося в сучасній будівельній індустрії. Раніше для того щоб приклеїти облицювальний матеріал застосовувався звичайний цементно-піщаний розчин 1: 3, рідше до нього додавалися пластифікатори. Але хімічне втручання дозволило досягти вражаючих результатів. Стали застосовуватися різні полімерні добавки, які істотно вплинули на якості ...

Багато чого змінилося в сучасній будівельній індустрії. Раніше для того щоб приклеїти облицювальний матеріал застосовувався звичайний цементно-піщаний розчин 1: 3, рідше до нього додавалися пластифікатори. Але хімічне втручання дозволило досягти вражаючих результатів. Стали застосовуватися різні полімерні добавки, які істотно вплинули на якості і структуру продукту, знизилася пористість і водонепроникність, покращилися еластичні властивості, а також міцність і адгезія.

Клей для плитки, каменю і мозаїки - це, як правило, суха суміш, у складі якої основними компонентами є цемент і пісок, а також різні зміцнюють сполучні речовини. Широкий асортимент даної продукції безперешкодно дозволяє вибрати людині те, що потрібно саме йому, виходячи з власних уподобань і товщини гаманця. Склеювальні склади відрізняються між собою ціною і властивостями. Їх головним призначенням є міцне схоплювання з оброблюваної поверхнею для якісної облицювання.

В залежності від того в якому середовищі буде проходити будівельний процес, необхідно підібрати найбільш підходящий матюкав. Клей може бути призначений для внутрішніх або зовнішніх робіт, може бути стійким до перепадів температур для настінного і підлогового покриття, «байдужий» до підвищеної вологості. Клей для плитки заслужено вважається універсальним клеїться речовиною, оскільки на нього можна «посадити» практично кожен облицювальний матеріал (пінополістирольні плити, камінь, мозаїка).

Укладання наведених вище матеріалів - це відповідальна робота, що вимагає досвіду, уваги і терпіння. Тут ні в якому разі не потрібно поспішати, весь облицювальний процес повинен проходити в поетапному виконанні. Недостатньо міцна фіксація плиткового матеріалу до поверхні, є найпоширенішою проблемою в процесі облицювання. Але причину проблеми потрібно шукати глибше, оскільки вся справа не тільки в клеїть матеріалі, а й в неправильної середовищі його застосування. Той клей, який придбаний, може не мати здібності, які слід враховувати при його виборі (в приміщенні досить волого, часто змінюється температура). Тому настійно рекомендується ознайомитися з інструкцією, нанесеної на упаковці і застосовувати суміші виходячи з їх умов експлуатації.

В залежності від особливостей розрізняють:

- Клея з підвищеними характеристиками еластичності. Використовуються у випадках підвищеної деформационной навантаження. Це можуть бути балкони, опалювальні підлоги, тераси, а також для підстав з підвищеними ознаками деформації (Таких як ДСП).

- Клея для зовнішнього застосування. Повинні бути досить міцними, а також мати відмінну вологостійкість і морозостійкість.

- Клея з підвищеною міцністю. Застосовуються на складних підставах (підстави які мають гладку структуру), таких як скло, пластик, плитка.

- Водостійкі суміші. Хоча все клею самі по собі водостійкі для басейнів і душових виготовляються спеціальні склади, що витримують стабільний контакт з водою.

Less
More
Showing 1 - 24 of 73 items