Куточок

There are 17 products.

Будь-яка сучасна конструкція складається з безлічі внутрішніх і зовнішніх кутових елементів. І щоб ці самі кути вийшли ідеально рівними і довговічними, потрібно використовувати спеціальний будівельний матеріал у вигляді куточків. Якщо деякі дефекти вийде приховати за допомогою плінтуса і багета то стики між віконною рамою, дверним прорізом в бу...

Будь-яка сучасна конструкція складається з безлічі внутрішніх і зовнішніх кутових елементів. І щоб ці самі кути вийшли ідеально рівними і довговічними, потрібно використовувати спеціальний будівельний матеріал у вигляді куточків. Якщо деякі дефекти вийде приховати за допомогою плінтуса і багета то стики між віконною рамою, дверним прорізом в будь-якому випадку необхідно естетично оформити за допомогою шпаклювання і штукатурення. Якраз для подолання цього складного будівельного «бар'єру» і потрібні спеціальні перфоуголка, покликані багато в чому спростити процес вирівнювання.

Так вже вийшло, що перфорованим куточках обробники присвоїли свою назву, і звучить воно як малярні або штукатурні куточки, і все тому, що саме без цього виду матеріалу сучасне вирівнювання кутів не була б таким швидким та якісним.

Застосування цього продукту обумовлена:

- високоміцні армуванням кутовий частини об'єкта, особливо в його зовнішньої області. Забезпечує велику стійкість до механічних пошкоджень. У порівнянні з несучою поверхнею виступаючі кути досить часто потерпають від стороннього впливу. Це часто проглядається на постраждалих від габаритної меблів дверних отворах.

- Швидким проведенням оздоблювальних робіт, стикування перпендикулярних поверхонь здійснюється в швидкісному темпі. Ідеально рівна стикування багато в чому спрощує і покращує фінішну обробку кутів.

Залежно від вихідної сировини розрізняють три основних типи куточків:

- Оцинковані. Високоякісний матеріал ідеально підходить для обробки у вологому агресивному середовищі, так як нанесене з усіх боків цинкове покриття має неймовірну стійкість до корозії.

- Алюмінієві. Відрізняються особливою легкістю і довговічністю. Але при монтажі є деякі обмеження. Матеріалу протипоказано сусідства з міддю і ще деякими іншими речовинами.

- ПВХ куточки. На відміну від своїх побратимів матеріал має досить привабливу ціну і не менш гідні характеристики. Полівінілхлорид володіє першокласної стійкістю до дії вологи, не податливий до агресивної хімічної дії. Продукт довговічний, оскільки не гниє, не деформується і інертний до корозії.

У нинішній час все більшу кількість споживачів віддають перевагу виробам з ПВХ, які постійно вдосконалюються і модифікуються. Так, деякі продукти комбінуються з стрічкою-серпянкой, інші ж пропонуються покупцеві з допомогою клею на внутрішній поверхні підстави, такі новаторства покликані багато в чому спростити монтажні роботи. Також виробники подбали про створення перфорованих куточків, які б дозволили швидко і ефективно створювати арочні конструкції, криволінійні багаторівневі стелі. Для цього були розроблені арочні куточки. Матеріал має деякі відмінності в порівнянні з класичним перфорованим куточком. Продукт також створений з ПВХ, але ода з його сторін нарізана трохи звуженими прямокутниками, що дозволяють задати матеріалу практично будь-який радіус вигину.

Less
More
Showing 1 - 17 of 17 items

Filter by:

Manufacturer