Мінеральна вата URSA

There are no products in this category.

Мінеральна вата URSA - це високоякісний продукт, призначений для теплоізоляції приміщень. Цей матеріал дуже затребуваний в будівництві. Залежно від призначення, продукція виготовляється на основі скловолокна або ж пінополістиролу. З метою підвищення деяких характеристик (пароізоляції, вітрозахисту) виріб може доповнюватися спеціальним покриттям...

Мінеральна вата URSA - це високоякісний продукт, призначений для теплоізоляції приміщень. Цей матеріал дуже затребуваний в будівництві. Залежно від призначення, продукція виготовляється на основі скловолокна або ж пінополістиролу. З метою підвищення деяких характеристик (пароізоляції, вітрозахисту) виріб може доповнюватися спеціальним покриттям зі скловолокна, крафт-паперу або алюмінієвої фольги. Завдяки унікальній просочення матеріал має високі водовідштовхувальні здатності.

Мінеральна вата URSA має величезну популярність на будівельному ринку, серед її достоїнств:

- Чудові звуко- і теплоізоляційні якості.

- Збереження відповідної форми, яка утворюється в результаті виробництва.

- Оптимальний варіант при використанні в суворій середовищі.

- Висока еластичність продукту сприяє його застосування на об'єктах зі складними нестандартними конфігураціями.

- Виняткова екологічність і нешкідливість для навколишнього світу.

- Стійкість до полум'я. Матеріал не горить навіть при прямому впливі вогню.

- Відповідність всім світовим стандартам і нормативам.

До всіх інших переваг необхідно ще віднести здатність створювати унікальний мікроклімат і легкість при монтажі. Даний матюкав має унікальну структуру, завдяки якій взимку в приміщенні зберігається тепло, а влітку прохолода. Це зраджує небувалий комфорт приборкати будівлі. Легкість при монтажі забезпечується за допомогою високої гнучкості і легкості вироби. Утеплювальні плити або мати швидко і просто монтуються і що важливо практично безвідходним. Замкнута конструкція скляного штапельного волокна з часом не дає усадки, ізолює проникнення шуму і володіє відмінними теплоізоляційними якостями.

Виріб застосовується для теплоізоляції дахів різної конструкції, перегородок, трубопроводів, чорнових підлог, фасадів, підвальних приміщень і т.д. Завдяки сучасному інноваційному обладнанню, яке задіяне у виробництві плит і матів, матеріал не доставляє неприємних відчуттів при експлуатації і транспортуванні. Найважливішим моментом в експлуатації споруд є забезпечення високої звуко- і теплоізоляційної функції. Серед аналогічних утеплювачів матеріал бренду УРСА користується величезним попитом. В наші дні теплоізоляція зі скляного штапельного волокна представленої компанії займає лідируючі позиції серед продуктів, призначених для забезпечення тепло ощадної і звукоізолюючою функції. Продукт можна зустріти в побуті як утеплювач офісів, житлових приміщень, торгових і промислових підприємств.

Продукція бренду URSA незамінна і затребувана в місцях, де необхідно поєднати економічність разом з ефективним технічним рішенням. Дані властивості дозволяють впевнено заявити, що представлений матеріал є обов'язковим складовим комфортно облаштованого приміщення.

Less
More