Щебінь

There are 5 products.

Щебінь - один з найбільш затребуваних продуктів на будівельному ринку. Буває як природного, так і штучного походження. Природний щебінь є великоуламкові кам'яну породу, що складається з неокатанного уламків твердого походження величиною 1 до 10 см. Залежно від розмірів уламків виділяють великий (7 - 15 см), середній (2 - 7 см) і невеликий (1 - ...

Щебінь - один з найбільш затребуваних продуктів на будівельному ринку. Буває як природного, так і штучного походження. Природний щебінь є великоуламкові кам'яну породу, що складається з неокатанного уламків твердого походження величиною 1 до 10 см. Залежно від розмірів уламків виділяють великий (7 - 15 см), середній (2 - 7 см) і невеликий (1 - 2 см) щебінь . Штучний щебінь видобувається шляхом дроблення, найчастіше гранітних порід в процесі утворюються гострокутні уламки розміром від 3 - 5 мм до 10 см. Залежно від розмірів і призначення щебінь може бути різної фракції.

У процесі добування матеріалу задіюються спеціальні бурові установки. Після того як отвір в гірському кам'яному освіту висвердлите закладається вибухова речовина, яке під час вибуху утворює більш дрібні булижники, а також мільйони крихітних кам'яних уламків. Механізована навантаження дозволяє без особливих зусиль транспортувати продукт від кар'єру до бункерів, де розташовані дробильно-сортувальні заводи. Потім здійснюється дроблення особливого великого матеріалу, яке здійснюється в два, а в деяких випадках і в чотири етапи. На завершення кілька стадій просіювання, видалення піщаних і глинистих відкладень, промивання на спеціалізованій техніці, зневоднення і складування.

До продукту висуваються вимоги, що стосуються фізико-механічних якостей і петрографічного складу. Це морозостійкість, міцність, вміст глинистих і пилоподібних елементів, забруднюючих домішок, зерен крихких порід, розмір щебеню. Матеріал, в змішаному вигляді складається з декількох фракцій є фракціонованим. А якщо виробник пропонує продукт без попереднього розсіву на фракції щебінь є рядовим. Відштовхуючись від морозостійких здібностей, буває 7 марок.

Штучний і природний щебінь експлуатується:

- Як бетонного наповнювача.

- Як невід'ємний елемент асфальтного покриття.

- Для проведення різного роду робіт пов'язаних з відсипання, отмосткой, а також плануванням.

- В процесі виготовлення спучених продуктів (щебінь шунгітовий, перлітовий).

- Для створення деякої будівельної продукції, зокрема мінеральної вати.

Широке застосування в електротехнічній промисловості знайшов для себе щебінь з мармуру, який використовується для виготовлення патронних джерел світла, наповнювача циклювальної мастики і різних електроприладів. Вапняковий щебінь знайшов своє покликання, як сировину, з якого виробляється технологічна і будівельне вапно. Декоративний щебінь добувають з зовні привабливих твердих порід, використовується як облицювальний матеріал в процесі кладки. Крім інших існує ще щебінь вторинний, вироблений за допомогою дроблення будівельних конструкцій, які необхідно утилізувати. Дешевий продукт, який можна застосовувати на будівництві, де подібного матеріалу не висувається особливих вимог до міцності.

Less
More
Showing 1 - 5 of 5 items

Filter by:

Manufacturer