Піна монтажна, герметики

There is 1 product.

Піна монтажна і її основні технічні характеристики

Обсяг виходу. виміряти кількістю матеріалу, яке виходить з балона. Одиницею виміру служить літр (л). Показник величини виходу (спіненого) залежить від таких зовнішніх умов: вітер, температура повітря і самого балона, вологість.

Адгезія. Показує міцність з'єднання субстрату (носія) з піною....

Піна монтажна і її основні технічні характеристики

Обсяг виходу. виміряти кількістю матеріалу, яке виходить з балона. Одиницею виміру служить літр (л). Показник величини виходу (спіненого) залежить від таких зовнішніх умов: вітер, температура повітря і самого балона, вологість.

Адгезія. Показує міцність з'єднання субстрату (носія) з піною. Зазвичай піні характерно прекрасне зчеплення з різними будівельними предметами, наприклад з цеглою, ПВХ, бетоном, деревиною. Але не з такими матеріалами, як тефлон, лід, маслянисті основи, силікон, поліетилен.

Вспенивание. Це процедура, яка характеризується скипанням обсягу полімеру на його виході з балона і подальшого закріплення заполученія конструкції в вспененном вигляді. До етапу спінювання балон монтажної піни містить в собі рідину з преполімеру і сумішшю газів. Внаслідок того, що пропеллент виготовлений з газів, які мають низьку температуру кипіння і високий тиск інтенсивних парів в умовах використання піни, тиск балона набагато перевищує атмосферний. І вони (гази) скипають при виведенні з балона, утворюючи при цьому бульбашки. Таким методом, рідина, що знаходиться всередині балона і трансформується в піну, завдяки скипанню палива, розведеного в Преполімери.

Розширення. Процес природного збільшення в обсязі пінної маси після закінчення спінювання. Після виходу преполімеру з балона, вступивши в контакт з поверхнею, вологою повітря, настає полімеризація. Вона відбувається шляхом взаємозв'язку за рахунок впливу вільних груп преполімеру з водними молекулами. Разом з тим виділяється вуглекислий газ. Піна монтажна всмоктує в себе вологу, що призводить до утворення поліуретанової зв'язку (через це дану піну ще називають поліуретанової).

Подальше розширення. Негативна риса матеріалу змінювати свою стабільну форму в просторі після закінчення полімеризації зовнішнього кулі. У якісної піні (піна монтажна професійна) після завершення процесу полімеризації фізичне інертне тіло не буде мимовільно змінювати свій обсяг. Вірогідні два негативних явища - розширення або усадка. На зміну просторової стабільності впливає багато факторів: погана щільність піни, температура навколишнього середовища, неправильний монтаж піни (оброблення готової піни недоброякісними матеріалами, нанесення піни на неправильно підготовлену поверхню).

В'язкість. Результат експлуатації піни залежить від консистенції. При дуже низьких (нижче +5 про С) або високих (понад +30 про С) температурах робоча речовина втрачає необхідну консистенцію.

Less
More
Showing 1 - 1 of 1 item