ОСБ плита (OSB) Kronospan

There are 8 products.

OSB Kronospan - високоякісні дерев'яні плити застосовні в сфері будівництва, в декоративної галузі, а також для виробництва меблів. Основним складовим компонентом матеріалу є деревина хвойних порід (ялина, сосна). Дерев'яна стружка зрізається з окоренной дерева в напрямку його волокнистої структури. Після того як тріски нарізані, починається їх...

OSB Kronospan - високоякісні дерев'яні плити застосовні в сфері будівництва, в декоративної галузі, а також для виробництва меблів. Основним складовим компонентом матеріалу є деревина хвойних порід (ялина, сосна). Дерев'яна стружка зрізається з окоренной дерева в напрямку його волокнистої структури. Після того як тріски нарізані, починається їх просушування, сортування і вимочування в спеціально підготовленої смолі. Ці листи виконані у вигляді поперечно орієнтовних шарів. Для остаточного перетворення, необхідно пройти процес пресування, який виконується під дією високих температур. В ході цього конвеєрного дії абсолютно кожна OSB плита Kronospan знаходиться під пильним наглядом фахівців, а потім тестується і перевіряється відповідно до вищих стандартів якості.

Плити Kronospan застосовуються в найширшому спектрі як всередині, так і зовні приміщень. Незамінні при будівництві будинків з дерев'яних конструкцій. Дуже добре підходять для обшивки стін і дахів. Застосовуються при заливці фундаментів, як опалубка. Також можливо декоративне застосування: створення меблів, як декоративні плити, полиці і стелажі, рекламні щити і т.д.

Переваги плит ОСП Kronospan:

- Висока зносостійкість.

- Приваблива естетична поверхню без сучків і ущільнень.

- Високі теплоізоляційні показники в порівнянні з конкурентами.

- Багатошарова конструкція забезпечує чудову міцність, виняткову стабільність форми.

- Невеликий рівень розбухання.

- Висока несуча здатність, з чудовими характеристиками міцності на вигин і стиск.

- Небувала стійкість до деформації.

- Відсутність розшаровування.

- Можливість покриття лаком.

- При необхідності плити елементарно раскраиваются і також легко кріпляться за допомогою звичайних інструментів.

Сучасне житло це не просто місце перебування. На відміну від застарілих упереджень прогресивне людство бажає чогось більшого, ніж просто місце для ночівлі. Облаштований будинок став еталоном солідності і високого статусу людини. Саме тому будівельники все частіше користуються плитами марки Кроношпан. Матеріал здатний зробити приміщення не тільки естетичніше, але і екологічніше, що не маловажно в наш час. Масштабне застосування продукту дозволяє досягти високої якості і більш ефективного процесу будови.

Все плити запропоновані виробником мають стабільну геометрію і велику міцність. Весь продукт виробляється на високотехнологічному автоматизованому обладнанні, що вселяють масштаби якого дозволяють холдингу пропонувати виріб за доступною ціною. За співвідношенням ціна - якість компанії Kronospan на ринку немає рівних. Матеріал легко впізнати серед аналогічного представленого товару завдяки привабливому сірому забарвленню. Але все ж основною перевагою вироби, яке по заслугах оцінили європейські споживачі, є його екологічність і нешкідливість.

Less
More
Showing 1 - 8 of 8 items

Filter by: