Базальтова вата ІЗОВАТ

There are 15 products.

Теплоізоляція будинку в нинішній час це дійсно актуальне питання, з яким рано чи пізно стикається практично кожен власник земельної ділянки, який налаштований побудувати житло. Від якості утеплювача залежить, як довго тепло буде зберігатися в приміщенні. Сучасний будинок це вже щось більше, ніж дах над головою. Прогресивне людство бажає не прос...

Теплоізоляція будинку в нинішній час це дійсно актуальне питання, з яким рано чи пізно стикається практично кожен власник земельної ділянки, який налаштований побудувати житло. Від якості утеплювача залежить, як довго тепло буде зберігатися в приміщенні. Сучасний будинок це вже щось більше, ніж дах над головою. Прогресивне людство бажає не просто естетичності і гармонійного відповідності з оточуючими будівлями, але і комфорту, безпеки, енергоефективності.

Серед теплоізоляційного матеріалу на українському ринку величезною популярністю і попитом користується вітчизняна марка Изоват. Це компанія з виробництва високоякісної базальтової вати, яка орієнтується не тільки на «рідного» споживача, але і на зарубіжний ринок. Високі уми працюють не покладаючи рук, застосовуючи у виробництві італійське обладнання, створюють продукт з європейськими стандартами якості. Ультрасучасна виробнича лінія і унікальні сировинні компоненти дозволяють нашому покупцеві придбати продукт за привабливою ціною.

Базальтова вата IZOVAT - товар промислової індустрії, позитивно впливає на екологію планети. Матеріал широко застосовується для утеплення будинків як зсередини, так і зовні, теплоізоляції сантехнічних труб, використовується для перегородок і покрівель. Завдяки особливій структурі продукт відмінно справляється з балансуванням температури - крім того що взимку в приміщенні тепло, так ще і в жарку пору року зберігається прохолода. Чи не накопичує і ефективно віддає вологу, має хороші показники паропроникності, а ще продукт володіє чудовими звукоізоляційними якостями. Утепливши будинок матеріалом, житель будинку отримає чудовий акустичний комфорт. Одна з основних переваг базальтової вати IZOVAT є висока стійкість до впливу високих температур (більше 1000 про C) і як наслідок можливість затримувати поширення пожежі не менше ніж на 2 години. Під час пожежі матеріал не чадить, що також важливо як для навколишнього середовища, так і для людства. Оскільки під час пожежі саме від чадного впливу виникає найбільша кількість фатальних подій.

Матеріал добре зарекомендував себе на ринку завдяки легкості, довговічності, практичності і безпеки для людського здоров'я. Укладання мінвати досить просте і нехитре заняття сприяє прискоренню спорудження будівель для їх подальшої експлуатації. Використовується при будівництві нових будівель або ж при реконструкції. Всі представлені характеристики дуже важливі, але все ж стратегічно найважливішим гідністю матеріалу є його теплоізоляційні властивості, що дозволяють людині заощадити на опаленні.

Величезний асортимент компанії Изоват пропонує споживачеві утеплити всі проблемні ділянки, починаючи від шахти вентиляції, закінчуючи дахом. Це означає, що всього один виробник забезпечує виготовлення товару для всіх можливих будівельних хитрувань.

Less
More
Showing 1 - 15 of 15 items

Filter by: