Стяжка

Стяжка

There are 23 products.

Стяжка

Стяжка - це чорнове підніжне покриття, що виступає наступним елементом підстави, на яке накладається лицьова частина статі. Якісна стяжка гарантія успішного і довговічного підлогового покриття.

Розрізняють стяжки вирівнюють і виравнівающе-теплоізоляційні. Перша використовується при вирівнюванні підстави поверхонь для того, щоб майбутнє ...

Стяжка

Стяжка - це чорнове підніжне покриття, що виступає наступним елементом підстави, на яке накладається лицьова частина статі. Якісна стяжка гарантія успішного і довговічного підлогового покриття.

Розрізняють стяжки вирівнюють і виравнівающе-теплоізоляційні. Перша використовується при вирівнюванні підстави поверхонь для того, щоб майбутнє покриття лягало за рівнем і мало правильний горизонт. Друга, крім перекази поверхні отверділого і рівного покриття, забезпечує основу додаткової теплоізоляційної функцією. Теплоізоляційні стяжки широко застосовуються в підвалах, чудово лягають і утеплюють грунтову частина поверхні, використовуються при заливці перших поверхів, дахів і горищ. Також цей вид стяжки використовується при створенні «теплих підлог», які створюються із застосуванням електричних кабелів або ж за принципом водяного опалення.

Все стяжки класифікуються на плаваючі і не плаваючі (звичайні), а також на монолітні та збірні.

Плаваюча стяжка на ізолюючому шарі не зчеплені з основою, а вважається цільної самодостатньою будівельною конструкцією. Цей вид підлогових будівельних робіт має на увазі створення між бетонною основою і плаваючою стяжкою утворення проміжного простору, що складається з теплоізолюючих і звукоізолюючих матеріалів. Фахівці в галузі будівництва давно підмітили, що тут чудово підійде кам'яна або мінеральна вата, спінений полістирол, деревоволокнисті плити, коркові плити. Мінімальний шар такої стяжки становить 5 см. Для більшої міцності слід додатково заармовані верхній шар стяжки.

Звичайна стяжка - це вид покриття, практично за лічені години прилипає до основи, створюючи, таким чином, цільну суцільну конструкцію. Класичним взірцем виступає цементно-піщана стяжка, залита безпосередньо прямо по плитах без будь-яких додаткових шарів (Гарцовка, керамзит, пісок) і плівок. Самонивелирующийся (наливний) підлогу теж можна віднести до звичайної стяжки. Після того, як суміш приготовлена ​​її розливають по підставі, потім розганяють і приступають до нівелювання за допомогою спеціального предмета. Коли поверхня вирівняється і прийме кінцевий вигляд стяжка застигає і надійно прилипає до несучої основи.

Монолітна стяжка виконується за допомогою різних видів і марок бетонних сумішей. Сюди відносяться важкі цементно-піщані бетонні склади на щебені і піску, на піску (ЦПС), пінополістиролбетон, керамзітопенобетон, керамзитобетон, пінобетон тощо.

Збірна стяжка має на увазі наявність у складі всіх необхідних елементів відразу ж готових до укладання. стяжка , умовне позначення для даного виду робіт, оскільки стягувати необхідно в буквальному сенсі по рейці, розрівнюючи насипний матеріал. Вмонтовуваними деталями виступають листи і плити фанери, ДВП, ДСП і т.д. Збірні деталі конструкції невеликі, що дозволяє виконати збірку одній людині. Виконуючи збірну стяжку, виключаються мокрі процеси, що дозволяє негайно приступити до укладання кінцевого лицьового покриття.

Less
More
Showing 1 - 23 of 23 items