Штукатурка

There are 45 products.

Штукатурні роботи викликають обурення у багатьох будівельників, так як це делікатна монотонна робота, що вимагає особливих навичок. В процесі штукатурення поспіх не актуальна, оскільки обробка, як правило, проводиться в кілька етапів. Це одна з найважливіших процедур при обробці стелі і стін під час косметичного або капітального ремонту. Штукату...

Штукатурні роботи викликають обурення у багатьох будівельників, так як це делікатна монотонна робота, що вимагає особливих навичок. В процесі штукатурення поспіх не актуальна, оскільки обробка, як правило, проводиться в кілька етапів. Це одна з найважливіших процедур при обробці стелі і стін під час косметичного або капітального ремонту. Штукатурка - це процес вирівнювання поверхні за допомогою спеціального інвентарю та сумішей.

В основному штукатурка застосовується для перекази поверхні привабливого вигляду, а також охороняє спорудження від небажаного агресивного впливу вітрів і опадів. Крім цього оброблена поверхня набагато краще зберігає тепло в приміщенні. А в теплу пору року в приміщенні легше дихати, оскільки холодне повітря надмірно не прогрівається, це економить витрати бо приміщення не вимагає додаткового кондиціонування.

За функціональними можливостями штукатурку поділяють:

- Декоративна, використовується для відтворення особливого витонченого інтер'єру. Найрізноманітніші декорние варіації всіляких малюнків і візерунків. Штукатурка має армію шанувальників, завдяки своєму естетичному вигляду. Матюкав може похвалитися величезним арсеналом. Тут представлені найбільш прості структурні штукатурки, які в основному застосовуються при оздобленні фасадів будівель. А також досить унікальні екзотичні види - флокового (шовкова), фактурна, а також штукатурка з елементами мармурової крихти. Дуже ефектно виглядає венеціанська штукатурка, що має вигляд мармурового оформлення, при обробці вимагає висококваліфікованого фахівця.

- Гідроізоляційна, що складається зі спеціальних водонепроникних компонентів (полімерів) використовується для створення ізоляційних шарів в приміщеннях підвищеної вологості (ванни, гаражі, підвали, балкони). Особливу увагу слід приділяти при обробці поверхонь постійно контактируемих з водою (басейни, колодязі), так як на них впливають дратівливі гідравлічні навантаження. Бажано в якості зачиняють складів використовувати епоксидні, поліуретанові або акрилові смоли.

- Теплозахисна, застосовується для додаткової теплоізоляції комунікацій і приміщень. Для кращого теплоізоляційного функціонування в матеріал додаються додаткові наповнювачі (гранульований пінополістирол, піноскло, спучений перліт, вермикуліт і т.д.). Дана штукатурка значна в обсягах, але при цьому має легку вагу. Оброблена поверхня створює оптимальний мікроклімат в приміщенні.

- Спеціальна (рентгенозащитний, кислостійка).

Рентгенозащітная - основним компонентом даних сумішей є баритовий концентрат. Склад виступає більш дешевою альтернативою свинцевого екрану, який використовується як захисний елемент електромагнітних іонізуючих променів. Звичайний захисний шар наноситься товщиною в 5 см. Матеріал настійно не рекомендується використовувати при температурі нижче 15 про С. Оброблювана поверхня повинна бути оштукатурена в один захід, так як стикування рентгенозахисного шару заборонена.

кислостойкого широко використовується на підприємствах хімічної промисловості, лабораторних приміщеннях, де різноманітні випаровування впливають на стелю і стіни. Основним компонентом зазвичай служить рідке калієве скло.

- Акустична штукатурка наноситься на поверхню в приміщеннях, де проникнення шумів неприпустимо, з метою мінімізувати гул. Широко застосовується в приміщеннях кінотеатрів, спортивних споруд. Матеріал чудово підійде при обробці будівель багатоповерхівок.

В залежності від подальших умов експлуатації, штукатурка буває для внутрішньої і фасадної обробки. Фасадна суміш - це довговічне надміцне покриття, стійке до зовнішнього агресивного впливу, що володіє вологостійкістю, морозостійкістю і інертністю до ультрафіолетових випромінювань. Основним компонентом є гіпсовий наповнювач. Штукатурка для внутрішніх робіт використовується всередині приміщень, де більш щадна середу. При виборі матеріалу варто звернути увагу на його декоративні якості.

Less
More
Showing 1 - 24 of 45 items