Гіпсокартон Plato

There are 12 products.

Гіпсокартон LAFARGE (Лафарж) - високоякісний продукт родом з Франції. Хоча великий імпорт товару з Польщі деякий час назад ввів в оману багатьох споживачів в дійсне походження матеріалу. У порівнянні з такими світовими гігантами з виробництва гіпсокартонних плит як Гипрок, Кнауф, компанія Лафарж має досить скромні показники, так як є консервати...

Гіпсокартон LAFARGE (Лафарж) - високоякісний продукт родом з Франції. Хоча великий імпорт товару з Польщі деякий час назад ввів в оману багатьох споживачів в дійсне походження матеріалу. У порівнянні з такими світовими гігантами з виробництва гіпсокартонних плит як Гипрок, Кнауф, компанія Лафарж має досить скромні показники, так як є консервативною фірмою. Розширюючи свою лінійку, підприємство шукає абсолютно нові альтернативи і лазівки, через які б можна було залучити більш широку аудиторію покупців на ринку. Нестандартні типорозміри пропонованої продукції (двометрові плити або особлива товщина - 25 мм) вкотре доводять це.

Залежно від місця монтажу, пропонуються наступні листи гіпсокартону LAFARGE:

- ГКЛ з найменуванням PLATO Arka - унікальне гипсокартонное виріб, цілеспрямовано створене для згинання, що має наступні габарити: ширина і довжина тут точь-в-точь відповідає стандартам - 3000х1200 мм. Товщина - 6,5 мм. Один квадратний метр такого листа важить в середньому 5,3 кг. Листи дуже пластичні, що чудово відображається на їх експлуатації при створенні фігурних конструкцій. Це дивно, мінімальний радіус при вигині складає 300 мм. Саме неймовірна гнучкість головна «фішка» матеріалу, що сприяє втіленню неймовірних дизайнерських рішень.

- ГКЛ з найменуванням PLATO Format (GKB) - високоякісні листи, затребувані при монтажі перегородок, незамінні при зведенні несучих поверхонь. Товщина матеріалу складає 9,5; 12,5 мм, в той час як довжина, пропонується в великому полі вибору (2000, 2500, 2600, 300 мм). Один метр квадратний 9,5 мм продукту важить приблизно 7,4 кг, а плита товщиною 12,5 мм - близько 9 кг. Стандартна ширина обох листів становить 1200 мм.

- ГВЛ з найменуванням PLATO Aquastop (GKBI) - матеріал, що вигідно відрізняється зниженою гігроскопічністю. Товщина - 12,5 мм, ширина - 1200 мм, довжина - 2000, 2500, 2600, 3000 мм. Приблизна вага готової продукції на 1 м 2 становить 9 кг. Завдяки високому показнику вологопоглинання (менше 10%) гіпсокартон LAFARGE (Лафарж) чудово підійде для монтажу в ванних кімнатах, туалетах, на кухні. На таку поверхню відмінно клеїться керамічна плитка. Можлива експлуатація вироби в приміщеннях з періодичними сплесками підвищення вологості.

- ДКЛ PLATO Vognestop ( GKF ) вогнестійкий - незамінний продукт в «гарячих» місцях. Так як на деяких підприємствах йде стабільне підвищення температур при виготовлення продукції, з метою пожежної безпеки кращого вироби не знайдеш. Тут передбачена більш велика варіація товщини - 12,5; 15; 18. Довжина стандартна - 2000, 2600, 3000 мм, як і ширина - 1200 мм. Приблизна вага на метр квадратний для кожної позиції: 12,5 мм-10,5 кг, 15 мм-13,2 кг і 18 мм-15,0 кг.

- ГВЛ з найменуванням PLATO Tandem (GKFI) - листи зі зменшеною гігроскопічністю. Габарити ідентичні гіпсокартонних плит Aquastop і тільки вага на 1 м 2 трохи більше - 10,5 кг. Це комбінований препарат, який показує високі водовідштовхувальні і вогнестійкі показники.

Less
More
Showing 1 - 12 of 12 items

Filter by: