Шпаклівка

There are 42 products.

Шпаклівка - оздоблювальний матеріал пластичної структури, призначений для вирівнювання поверхонь з нанесенням тонкого шару на основу, видалення сколів, тріщин, поглиблень і подібних небажаних утворень. Матеріал складається з пігментів, наповнювачів різного функціоналу, а також спеціальних добавок. В'язка і пластична за своєю структурою суміш чуд...

Шпаклівка - оздоблювальний матеріал пластичної структури, призначений для вирівнювання поверхонь з нанесенням тонкого шару на основу, видалення сколів, тріщин, поглиблень і подібних небажаних утворень. Матеріал складається з пігментів, наповнювачів різного функціоналу, а також спеціальних добавок. В'язка і пластична за своєю структурою суміш чудово закладає шви і дефекти поверхні.

Після того, як оброблена поверхня знайде застиглу отверділу форму, поверхня обробляється і шліфується спеціальними інструментами. Причому процес приведення поверхні в бажаний вид не вимагає особливих сил і навичок. Якісний склад при висиханні утворює білий колір (при виключенні додавання спеціальних кольорових пігментів), він не присідає, не створює бульбашок і тріщин на основі. Якісна суміш забезпечує поверхню гладкістю і рівністю. Шпаклювання - це передостанній обробний етап, далі йде фарбування стін і стель або фарбування.

В залежності від форми матеріалу розрізняють готові до застосування і сухі шпаклівки.

Готові шпаклівки - це заздалегідь приготовлені на виробництві склади, приготовані з додаванням спеціальних елементів (латекс, дисперсії нового покоління), які забезпечують його протягом гарантійного терміну еластичністю. Матеріал поставляється в спеціальній герметичній тарі (відра, банки) і відразу ж може наноситися на поверхню.

Сухі шпаклівки - це склади в сухій формі. Для приготування матеріалу необхідно вміст з тари (мішки) висипати в ємність, додати води і все це перемішати до однорідної розчину. Сухі суміші мають ряд переваг:

- простота приготування;

- прийнятна ціна;

- зручність при транспортуванні і подальшому зберіганні;

- на відміну від готових складів суміш можна зробити більш-менш в'язкою і тягучою;

- терміни зберігання.

Шпаклівки розрізняють за в'язкою речовиною:

- Цементні. Матеріал чудово себе зарекомендував у приміщеннях з підвищеною вологістю завдяки високій водостійкості.

- Гіпсові. Безусадні склади, чудово лягають на оброблювану поверхню. Товщина шару, що вирівнює може становити більше 2 мм. Застосовуються всередині приміщень з щадним кліматом.

- Полімерні. Оброблювана поверхня виходить дуже високої якості.

Шпаклівки в залежності від призначення бувають:

- Спеціалізовані - цей вид матеріалу створено спеціально для закладення стиків гіпсових споруд.

- Вирівнюючі, використовуються в попередніх процедурах вирівнювання поверхні. При необхідності наносяться шаром товщиною до 1,5 см. Оздоблення відрізняється підвищеною пластичністю і адгезію матеріалу з основою.

- Фінішні склади для чистової фінішної обробки. Наносяться на вирівнюється шар шпаклівки або ж безпосередньо на підготовлену основу.

- Універсальні шпаклівки використовуються, як спеціалізуються вирівнюють або як фінішні. Многокомпонентность даного виду дозволяє без особливої ​​вправності і професіоналізму придбати товар для проведення робіт своїми силами.

Less
More
Showing 1 - 24 of 42 items