Керамзит

There is 1 product.

При забудові земельної ділянки дуже складно обійтися без такого матеріалу як керамзит. Його неймовірна популярність обумовлена ​​володінням цінних, можна сказати незамінних властивостей. Керамзит - склоподібний матеріал пористої структури, різноманітного коричневого відтінку, овальної форми, покритий тонким спеченого шаром. Виробляється продукт...

При забудові земельної ділянки дуже складно обійтися без такого матеріалу як керамзит. Його неймовірна популярність обумовлена ​​володінням цінних, можна сказати незамінних властивостей. Керамзит - склоподібний матеріал пористої структури, різноманітного коричневого відтінку, овальної форми, покритий тонким спеченого шаром. Виробляється продукт у вигляді щебеню, гравію і піску.

Створюється матеріал способом випалу, виконаного в спеціальних печах, що обертаються, в які засипається початкове сировина глинистий сланець або глина. Вихідна порода повинна володіти достатнім вмістом кварцу - приблизно 30% від загальної маси. Щільність матеріалу безпосередньо залежить від заданого режиму виробництва. Цей параметр може варіюватися в межах 250 кг / м³ - 800 кг / м³. Залежно від необхідності можна вибрати найбільш підходящу фракцію продукту. Керамзитовий гравій різниться на «камінчики» величиною від 5 до 10 мм, а також передбачені більші од 10 до 20 і 20 до 40 мм. Якщо говорити про керамзиті у вигляді піску, то ці розміри становлять менше 5 мм.

Критерії якості матеріалу такі:

- Твердість.

- Розмір гранул.

- Щільність відсипного шару.

- Залежність ваги і обсягу.

Керамзит широко застосовується у всіляких будівельних галузях:

- Використовується як теплоізоляційний елемент, експлуатований при зведенні конструкцій. Застосовується для утеплення стін, горищ і підвалів. Сприяє скороченню заглиблень фундаментів і запобігає їх промерзання при морозостійкої погоді. Служить відмінною теплоізоляцією плоского покрівельного перекриття і надає йому уклін.

- Як наповнювач легкого бетону або стяжки.

- Застосовується як основний компонент при виробництві полегшених керамзитових блоків, за допомогою яких зводяться стіни.

- Керамзит незамінний при створенні дренажних ям, а також для теплоізоляції земельних насипів доріг. Це необхідний продукт, якщо будівельні роботи проводяться на місці, перенасиченому підводними потоками.

- Використовується при створенні теплопровідних стін. Якщо необхідно виконати ремонт керамзит не стане перепоною на шляху, не створить кропітких труднощів надають допуск до аварійної точки. Може застосовуватися повторно.

- Матеріал виступає як альтернативна заміна плідної грунту і широко застосовується в сільськогосподарській галузі, де проглядається штучне вирощування чого-небудь.

- Чи затребуваний серед дизайнерського мистецтва, як елемент відтворення газонних композицій. У той же час продукт захищає ґрунт від переохолодження, створюючи в ній особливий благотворно впливовий мікроклімат.

- Служить елементом декору в садівництві і використовується в якості підсипки в горщики з квітами.

Особливі властивості матеріалу:

- Висока теплоізоляційна здатність.

- Стійкість до впливу хімічних речовин.

- Високі звукоізоляційні характеристики.

- Велика міцність.

- Екологічність.

- Особлива стійкість до займання.

- Низька вартість.

- Морозостійкість.

Керамзит - це незамінний матюкав, глибоко вкорінений у всілякі будівельні процеси та інші сфери життєдіяльності людини.

Less
More
Showing 1 - 1 of 1 item