Профіль для гіпсокартону

There are 73 products.

Приголомшливий успіх гіпсокартонних плит в нинішній час обумовлений не тільки їх унікальними і високо експлуатаційними властивостями. Досить швидкісне і просте проведення монтажних робіт сприяє їх популяризації в порівнянні з іншими конкурентами на ринку. Невигадливий монтаж здійснюється за допомогою спеціального металевого профілю для гіпсокар...

Приголомшливий успіх гіпсокартонних плит в нинішній час обумовлений не тільки їх унікальними і високо експлуатаційними властивостями. Досить швидкісне і просте проведення монтажних робіт сприяє їх популяризації в порівнянні з іншими конкурентами на ринку. Невигадливий монтаж здійснюється за допомогою спеціального металевого профілю для гіпсокартону.

Уніфікація профільних конструкцій є основним фактором, який вплинув на легкість при монтажі. Тепер встановити гіпсокартонну конструкцію може навіть людина з елементарними теоретичними знаннями. Щоб не губитися в великому асортименті різних профілів виробник пропонує споживачеві їх стандартну класифікацію.

Як правило, вони мають різну форму і розміри і діляться на три основних види профілів:

- площинні. Цей вид широко використовується для обшивки несучих площин (стель, стін).

- Стіновий. Завдяки особливо міцному і жорсткому матеріалу, з якого він виготовляється його застосування досить відомо в створенні несучих каркасів міжкімнатних простінків, обшивають за допомогою ГКЛ.

- Арочні. Застосовуються при монтажі аркових конструкцій. Без такого виробу навряд чи вдасться сконструювати криволінійну поверхню.

Для будови стінових і стельових елементів слід зупинитися на оцинкованих профілях UD і З D . У всіх представлених зразках є стандартне поперечний переріз, між ними різниця лише в товщині і довжині металу.

Направляючий профіль UD широко відомий серед будівельників, як продукт ідеально підходить для створення монтажної площині, яка в процесі проведення ремонтно-будівельних робіт ставиться по контуру задуманого підвісної стелі або стіновий обшивки. Потім в нього поміщається несучий профіль С D . Саме він і створює каркас, до якого фіксується гіпсокартон. Профіль UD має ширину 28 мм, висоту 27 мм, довжину 3 або 4 метри, товщину стінок 0,4 - 0, 6 мм. При виборі матеріалу необхідно враховувати область його застосування, тобто, якщо це буде підвісна конструкція, то і профіль слід придбати відповідний, з товщиною металу від 0,5 до 0,6 мм. Для обшивки стін можна трохи заощадити і придбати профіль з більш тонкого сплаву (0,4 мм).

Несучий площинний профіль маркування З D експлуатується при формуванні каркаса і бере на себе найважливішу обов'язок - утримання основної частини навантаження. За допомогою цієї деталі конструкції, виходить відмінна основа для гіпсокартону. Профіль С D має ширину - 60 мм, висоту - 27 мм і довжину 3 - 4 метри.

Перегородкові профілю маркування UW - направляючий - це, по суті, основа на яку кріпиться стієчний профіль. Необхідність застосування такого виробу проглядається в тому випадку, якщо поставлено завдання спорудити стіновий каркас або каркас для міжкімнатних перегородок.

CW - стієчний або несучий, використовується в якості основного елемента при спорудженні каркасів стін і міжкімнатних простінків. Стієчний профіль закріплюється в направляючий, який слід закріпити по всьому периметру робочої ділянки (в наведеному випадку по периметру стін).

Less
More
Showing 1 - 24 of 73 items