Дюбель-зонт для утеплення

There are 7 products.

Для особливого затишку в домі необхідно зайнятися його утепленням. Сучасний ринок пропонує споживачеві разнообразнейшую варіацію всілякого будівельного продукту. Тут потенційний покупець може ознайомитися з безліччю хитрощів будівельної індустрії. Але що робити, коли матеріал обраний і прийшов час до безпосереднього монтажу, ніж вся ця справа зм...

Для особливого затишку в домі необхідно зайнятися його утепленням. Сучасний ринок пропонує споживачеві разнообразнейшую варіацію всілякого будівельного продукту. Тут потенційний покупець може ознайомитися з безліччю хитрощів будівельної індустрії. Але що робити, коли матеріал обраний і прийшов час до безпосереднього монтажу, ніж вся ця справа зміцнити? Для надійного кріплення до поверхні утеплювача необхідний дюбель-зонт. Дюбель-зонт - пластикове виріб однакової конструкції, але різної довжини, що застосовується як кріпильний елемент при утепленні будинків. Кріпильний матюкав відмінно тримає всі різновиди пінопластів, мінеральну і базальтову вату.

Зразкова витрата продукту на квадратний метр становить 5 штук. Для більш конкретного кількості краще проконсультуватися з фахівцем, який займається аналогічними роботами. Все дюбеля-парасолі ідентичні за своєю фактурою і характеристиками. Їх відмінність лише в довжині і цвяху сердечника. Розрахувати довжину матеріалу досить просто. Наприклад, якщо будинок утеплюється листами з 5 см пінопласту, то для кріплення найбільш підходяща довжина дюбеля становитиме 10 см. Це найбільш оптимальний варіант, оскільки дюбель проникає в основу поверхні на 5 см, що сприяє максимальній міцності конструкції. Для того щоб цвях піддавався корозії на його підставу наноситься напилення у вигляді гидрофобного складу.

Кріплення за допомогою дюбелів вважається одним з найпростіших і швидких при фіксації утеплювальних плит. При покупці кріплень необхідно бути уважним. Слід придивитися до «парасолю», до його контактній елементу, розмірами капелюшки. Якщо придбати не той елемент кріплення, то в іншому випадку він просто вискочить з підстави. Виконання фіксації дюбелів проводиться в такій послідовності. Спочатку необхідно притулити плиту до основи поверхні, потім взяти дриль або перфоратор і просвердлити отвори по кутах пінопласту. Після чого в усі пророблені отвори встановлюються дюбеля. «Парасолька» експлуатується першим, після чого в нього за допомогою молотка забивається цвях. Дюбель-зонт при установці повинен практично зрівняли з поверхнею пінопласту, як би втопитися в нього. В кінці, коли вся інструкція по установці виконана, можна приступати до оштукатурювання парасольок. Це обов'язкова умова необхідна для зручного подальшого армування сіткою з скловолокна, щоб в результаті не довелося возитися із закладенням ямок.

Особливі переваги дюбель-парасольок:

- Виняток корозії. Завдяки тому, що матеріалом вироби є пластик, а він не іржавіє.

- Чи не промерзає.

- Легкість. Чи не збільшує навантаження на споруду.

- Будь-яка необхідна довжина.

- Стійкість до зміни форми.

Матеріал чудово зарекомендував себе в будівельній сфері і має широку клієнтську базу. Сучасні будівельні роботи були б не такими продуктивними і якісними без даної продукції.

Less
More
Showing 1 - 7 of 7 items

Filter by:

Manufacturer