Штукатурка гіпсова

There are 12 products.

Для того, щоб стіни мали привабливий зовнішній вигляд, перед нанесенням фінішного матеріалу необхідно поверхню попередньо підготувати, вирівняти за допомогою спеціальної штукатурної суміші. Гіпсові штукатурки в нинішній час - це дуже затребуваний оздоблювальний матеріал. Суміші використовуються в офісах, торгових центрах, в побутових приміщеннях...

Для того, щоб стіни мали привабливий зовнішній вигляд, перед нанесенням фінішного матеріалу необхідно поверхню попередньо підготувати, вирівняти за допомогою спеціальної штукатурної суміші. Гіпсові штукатурки в нинішній час - це дуже затребуваний оздоблювальний матеріал. Суміші використовуються в офісах, торгових центрах, в побутових приміщеннях для вирівнювання горизонтальних і вертикальних поверхонь, а також як облицювальна декоративна форма. Гіпсова штукатурка - це сухий склад з високоякісних гіпсових компонентів, полімерних і мінеральних добавок і піску.

Основним складовим матеріалу служить гіпс, який за своєю природою здатний регулювати вологість. Матеріал чудово зарекомендував себе при обробці бетонних споруд, так як створює усередині приміщення мікроклімат найбільш підходящий людському організму. У нинішній час гіпсовим складам все більше віддають перевагу величезну кількість споживачів. Це обумовлено тим, що стоїть матеріал не дорого, при обробці створює рівну і гладку поверхню білого кольору.

Штукатурка може наноситися механічним або ручним способом. У приміщеннях з величезною площею, як правило, застосовується спеціальне обладнання. Щоб уникнути дефектів поверхні краще найняти бригаду фахівців для машинного обштукатурювання основи. У разі, коли є досвід, час і бажання оштукатурювання поверхні можна зробити самостійно вручну. Спочатку слід підготувати оброблювану основу, очистити від бруду, старих відслонень фарби або штукатурки. Далі необхідно встановити маяки. Потім нанести підготовлену суміш на поверхню і розрівняти (витягаючи) правилом. При покупці матеріалу потрібно звернути увагу, для яких саме робіт призначений склад. Деякі виробники пропонують універсальну суміш, яка підходить для будь-якого типу нанесення.

Серед достоїнств гіпсової штукатурки можна виділити:

- спосіб нанесення за допомогою машинного агрегату, що в кілька разів прискорює робочий процес;

- поверхня виходить рівною і гладкою;

- відмінні теплоізоляційні і акустичні властивості;

- відтворює мікроклімат найбільш підходящий для життя людини;

- низька ціна в порівнянні з аналоговими матеріалами;

- білизна обробленої поверхні;

- швидкість висихання;

- зручність нанесення, оскільки матеріал має еластичну структуру;

- екологічно чистий матеріал, без неприємного запаху.

Гіпсова штукатурка теплолюбний матеріал, тому її використання є неприпустимим при низьких мінусових температурах. Після того, як матеріал нанесений на поверхню, в приміщенні необхідно виключити проникнення протягів. Ще один дуже важливий момент, ні в якому разі на ще не висохлий матеріал не повинні потрапляти сонячні промені. Приблизно через добу необхідно в приміщенні зробити належне провітрювання. Такі процедури забезпечать випаровування надмірної вологи з обробленої поверхні.

Less
More
Showing 1 - 12 of 12 items