ОСБ плита (OSB) KRONO Украінa

There are 6 products.

OSB KRONO Україна відноситься до концерну SWISS KRONO GROUP. Це найбільший вітчизняний виробник деревостружкових плит, до того ж єдиний виробник ОСП плит на Україні. Перше виготовлення OSB плит відноситься до січня 2012 року. Лінія, зайнята виробництвом матеріалу оснащена інноваційним сучасним обладнанням.

Відносно швейцарських коренів компані...

OSB KRONO Україна відноситься до концерну SWISS KRONO GROUP. Це найбільший вітчизняний виробник деревостружкових плит, до того ж єдиний виробник ОСП плит на Україні. Перше виготовлення OSB плит відноситься до січня 2012 року. Лінія, зайнята виробництвом матеріалу оснащена інноваційним сучасним обладнанням.

Відносно швейцарських коренів компанії, то SWISS KRONO GROUP серйозний і успішний постачальник деревно-плитних матеріалів на світовий ринок. Абсолютно кожне підприємство виробляє високоякісну продукцію, завдяки найсуворішому контролю якості, Україна не стала винятком. ТОВ Кроно-Україна займається виробництвом високоякісних плит OSB-3, які не бояться вологи і мають величезну стійкість до механічних пошкоджень.

Плити OSB-3 мають пов'язану між собою тришарову конструкцію, в якій зовнішні шари виконані за принципом паралельного один до одного перекриття, а внутрішні розташовані перпендикулярно до поздовжньої осі. Виробничий процес займають такі маніпуляції як ошкурювання дерев'яних колод, струженіе основи у вигляді трісок, залагодження матеріалу по заданих параметрах, обробка за допомогою клею. Після того як продукт пройшов просочення спеціальними в'яжучими синтетичними смолами, виріб піддається «гарячого» пресування. Для виготовлення матеріалу використовуються плоскі тріски довгою 10 - 12 мм і шириною 0,5 - 0,7 мм.

Виробництво плит ОСП-3 виконується на високотехнологічному обладнанні, що забезпечує виробу чіткий розмір, найвищу ударостійкість і звукопоглинання. Завдяки покращеній структурі зчеплення скалок між собою продукт зберігає абсолютною цілісність по краях. Плити пропонуються споживачеві в стандартній європейської величиною - 1250х2500 мм. Матеріал легко можна розпізнати серед конкуруючих плит завдяки особливому покриттю. Одна зі сторін виконана в протиковзку стилі, інша ж має гладке покриття. Але, не дивлячись на різні поверхні обидві зі сторін показують однакові характеристики вологостійкості. Ця відмінність чудово позначається на більш спрощений процес монтажу, так як переміщати матеріал, стало на багато зручніше. Та й в процесі покрівельних робіт необхідно потурбуватись про безпеку, піднімаючи плити на висоту.

Переваги OSB плит KRONO:

- Нешкідливість і екологічність, клас емісії Е-1.

- Найвища механічна міцність, ударостійкість.

- Простота монтажу.

- Стійкість до шкідників у вигляді комах.

- Підвищена теплоізоляція.

- Відповідність заданим розміром.

Цей високотехнологічний продукт володіє цілісною структурою без будь-яких тріщин і дефектів. До всіх перерахованих вище переваг, також можна віднести стабільність форми, високу щільність і невитіюватість при різанні і обробці. Матеріал застосовується при виробництві меблів, виробництві SIP-панелей для малоповерхового будівництва, у вигляді декоративного елемента, покрівельних конструкцій, підлог, стін і т.д.

Less
More
Showing 1 - 6 of 6 items

Filter by: