Шурупи

There are 16 products.

Шуруп - металевий кріпильний матеріал, призначений для вкручування в відносно м'які породи, такі як дерево, пластик і т.п. Для більш щільних структур застосовується одна з різновидів шурупів - саморіз. На відміну від свого попередника цей тип кріпильного матеріалу має деякі відмінності, вагомо дозволяють йому укручуватися в металеві поверхні. П...

Шуруп - металевий кріпильний матеріал, призначений для вкручування в відносно м'які породи, такі як дерево, пластик і т.п. Для більш щільних структур застосовується одна з різновидів шурупів - саморіз. На відміну від свого попередника цей тип кріпильного матеріалу має деякі відмінності, вагомо дозволяють йому укручуватися в металеві поверхні. По-перше, це надміцне вихідна сировина, що застосовується для створення кріплення, а по-друге, це якась удосконалена конструкція з більш витонченим наконечником.

Для того щоб шуруп безперешкодно увійшов в основу слід попередньо застосувати дриль підібравши правильне свердло, яке має поступатися діаметру шурупа на 30%. Рекомендується висвердлюють отвір на всю довжину експлуатованого предмета або ж з деяким запасом. Але як би там не було, з точністю до міліметра діаметр проробляти не доведеться, що не скажеш щодо болтів і гвинтів зі стандартною нарізаною різьбою. Хоча гвинтові вироби і необхідно підбирати строго по діаметру, але все ж їх ресурс вкручування і викручування набагато перевищує типовий шуруп. Так в останньому він варіюється від 1 до 100 вкручування / викручування.

Такий вид кріплення оснащений якоїсь різновидом конструкції, розрізняють наступні типи головок: потаємну, полупотай, шестигранну, напівкруглу, квадратну.

Затяті призвідники спірних дискусій стверджують, що шуруп саморізи ворожнечу. Але якщо з чистою головою і без негативних емоцій до цього питання підійти, то можна дізнатися деякі цікаві нюанси.

Підставою шурупа є його різьбова нарізка, яка ближче до голівки переходить в щільне «тіло», до того ж виконана різьба має діаметр аналогічний тілу, біля якого вона знаходиться. Шуруп без дефектної нарізний кордону повинен мати конусну різьблення. Завдяки незакінченої різьбі шуруп притискає експлуатований матеріал товщиною в довжину тіла до іншого матеріалу, в той час як маніпуляції з саморезом передбачають щільний стиск деталей. Саме тому поверхня, в яку вкручується шуруп, повинна бути м'якою структури, для компенсації розширення отвору при вгвинчування в нього гладкої частини стрижня. На відміну від шурупа, стрижень самореза має нарізану різьблення по всьому периметру або ж (якщо це довгий саморіз) його тіло виконано в більш меншому діаметрі ніж різьблення.

У процесі виробництва шурупів використовуються м'які марки стали. Через більш тупого наконечника для шурупа необхідно висвердлити направляє отвір, завдяки якому він не піде в сторону. Своєчасне видалення з зробленого отвору останків деревини та інших матеріалів дозволить зробити процес вкручування зручнішим, так як на відміну від горезвісного самореза шурупу з його тупим кінцем необхідно зробити більшу напругу.

З усього вищесказаного можна підсумувати: шуруп - це високоефективний кріпильний елемент, необхідний для різного роду проведення монтажних, ремонтних і будівельних робіт, а також збірки деталей.

Less
More
Showing 1 - 16 of 16 items

Filter by:

Manufacturer