(067)142-41-72 | (093) 769-80-69 | (066) 327-94-60
Немає товарів
Вапно - продукт, одержуваний в процесі випалу карбонатних порід, який знайшов застосування у всіляких галузях промисловості. Хімпродукт має величезну і всебічну популярність у всіх галузях сучасної індустрії. Матеріал дійсно незамінний в будівельній сфері, чорної металургії, цукрової, хімічної та сільськогосподарської промисловості, целюлозно-п...
Вапно - продукт, одержуваний в процесі випалу карбонатних порід, який знайшов застосування у всіляких галузях промисловості. Хімпродукт має величезну і всебічну популярність у всіх галузях сучасної індустрії. Матеріал дійсно незамінний в будівельній сфері, чорної металургії, цукрової, хімічної та сільськогосподарської промисловості, целюлозно-паперової галузі. Унікальні властивості дозволяють використовувати розчин як елемент охорони навколишнього середовища (утилізація димового хмари і нейтралізація стічних вод).
Вапно будівельне - речовина білого кольору, що отримується в результаті випалу вапняку. У країнах з розвиненою промисловістю, споживання вапна на одну людину в рік в середньому становить 80 кг. Її загальносвітове виробництво оцінюється в 300 мільйонів тонн щорічно.
Матеріал розрізняють за кількістю алюмоферитів кальцію і силікатної змістом, які забезпечують їй відмінні гідравлічні якості. Спираючись на це, існують такі види вапна:
- Гідравлічна. Може експлуатуватися як на повітрі, так і на воді.
- Повітряна. Добре зарекомендувала себе в умовах помірної вологості.
За кількістю оксиду в повітряної вапна розрізняють: доломітове, кальцієву і магнезіальних.
Спираючись на варіанти подальших маніпуляцій (обробки) обпаленого матеріалу повітряне вапно може бути:
- Негашене кулькоподібних - кипелка, основним компонентом є Са (ОН).
- Мелена негашене - продукт у вигляді порошку, отриманий в результаті помелу комовой вапна.
- гасіння (гідратне) - широко відома як пушонка, виникає при гасінні вапна грудкового.
- Вапняне тісто - утворюється в процесі гасіння комовой вапна, має тістоподібної форму.
- Вапняне молоко - матеріал, у вигляді білої суспензії складається з гідроксиду кальцію в частково зваженому і розчиненому вигляді.
Протягом довгих років з вапна виготовляли вапняний цемент, який добре зарекомендував себе при охолодженні на свіжому повітрі, але в той же час абсорбував величезна кількість вологи. У сучасному світі матеріал використовується в якості компонентного речовини при виробництві шлакобетону, штукатурних, матеріалів, барвистих речовин, цегли і т.д. З матеріалом зручно працювати в зимовий час, оскільки в результаті гасіння виникає хімічна реакція, що підвищує температуру продукту. Вапно чудово себе зарекомендувала в сільськогосподарській галузі та садівництві. Застосовується для побілки дерев, захищаючи їх від шкідливих комах. Додається в грунт як добриво. В меленої формі матеріал є сировиною для виготовлення різних кормових продуктів, які скармливаются худобі і птиці.
На відміну від кипелки гашене вапно може зберігатися протягом тривалого періоду, і чим довше буде термін, тим якісніше буде ставати і матеріал. Для того щоб приготувати вапняний розчин нам знадобиться пісок і вода. Через те що в чистому вигляді вапняний розчин твердіє в нього часто включають цемент або гіпс.
LessВапно гашене (пастоподібне), перебуває у вигляді густої сметани - пасти. Загашене водою!