Кріплення

There are 40 products.

Рано чи пізно у кожного власника дачі, квартири, приватного будинку виникає необхідність пригвинтити якусь деталь до поверхні, будь-то ремонтні роботи, пов'язані з поновленням інтер'єру або ж потреба повісити подаровану картину або світильник на стіну. В такому випадку слід запастися спеціальними кріпильними матеріалами, які допоможуть ефективн...

Рано чи пізно у кожного власника дачі, квартири, приватного будинку виникає необхідність пригвинтити якусь деталь до поверхні, будь-то ремонтні роботи, пов'язані з поновленням інтер'єру або ж потреба повісити подаровану картину або світильник на стіну. В такому випадку слід запастися спеціальними кріпильними матеріалами, які допоможуть ефективно впоратися з цим завданням. Кріплення - різноманітні деталі необхідні для з'єднання частин всіляких конструкцій. У нашому випадку - це незамінні елементи (саморізи, дюбелі, шурупи) без яких не обійтися на багатьох етапах будівництва. Завдяки такому виробу у людини не виникне на перший погляд таких дріб'язкових проблем, як підвішування люстри на стелю, привинчивания плінтуса, фіксування жалюзі тощо.

І так, мабуть, слід почати ознайомлення з саморізів. Саморізи застосовуються з метою вкручування в тверді породи (металеві, дерев'яні і т.д.). Їх основною відмінністю з шурупом є те, що вони мають звужений наконечник, який ефективно поглиблюється в основу без попереднього свердління. Також в порівнянні зі звичайним шурупом на саморезах нанесена різьба знаходиться по всій площе підстави і тільки в більш довгих примірників насеченной різьблення не досягає капелюшки вироби. Всі саморізи розрізняються залежно від сфери застосування, відштовхуючись від основи, в яку вони будуть вкручуються. Розрізняють саморізи для кріплення до структур м'якого пригоди (пластик, ДСП, дерево і т.д.), а також твердого (металеві конструкції). Кріплення оснащені рідким кроком різьблення кріпляться до м'яких підставах, густішою крок сприяє більш ефективному входженню в тверді породи.

Шурупи - кріпильний матеріал, виготовлений з міцного металевого сплаву. Для більш тривалого терміну служби на шурупи, як і на саморізи, наноситься спеціальне захисне покриття у вигляді цинкування або оксидування (фосфатування). Шурупи широко використовуються в будівельній сфері як кріпильний елемент, який фіксує матеріал до основи. Перед тим як вкручувати шуруп, спочатку необхідно подбати про отвір, в яке він буде входити. Так як шуруп має більш тупий наконечник, його входження в основу саме по собі виключено. Цей кріплення чудово підійде для поверхонь із пластику, дерева, ДСП, фанери.

Дюбель - це кріпильний продукт широко застосуємо практично у всіх будівельних сферах і ремонтних роботах. На відміну від вищенаведених кріплень цей матеріал складається з двох елементів, дюбеля - пластикового циліндра, який в процесі монтажу втапливается в поверхню підстави і самореза або цвяха. При монтажі продукту спочатку необхідно пробурити або висвердлити отвір такого ж діаметру, як і дюбель. Потім дюбель вставляється в отвір, при необхідності вбивається за допомогою молотка. Після чого в нього вкручується або вбивається шуруп або спеціальний цвях з ребристим покриттям. При входженні саморіз розпирає пластиковий корпус, який в свою чергу міцно впивається в навколишнє середовище.

Less
More
Showing 1 - 24 of 40 items