Гідроізоляція

There are 29 products.

Гідроізоляція - спеціальна будівельна система захисту споруд від омивання різних будівель і конструкцій водяними підземними каналами, проникнення опадів в формі дощів або талого снігу в будівлю. Проведені роботи називають гідроізоляцією будівель. Це сприяє довговічності та надійному будовою в цілому. Виходячи з елементів конструкції, підбираютьс...

Гідроізоляція - спеціальна будівельна система захисту споруд від омивання різних будівель і конструкцій водяними підземними каналами, проникнення опадів в формі дощів або талого снігу в будівлю. Проведені роботи називають гідроізоляцією будівель. Це сприяє довговічності та надійному будовою в цілому. Виходячи з елементів конструкції, підбираються необхідні матеріали. Створити надійну гідроізоляційну захист може навіть людина без будівельного диплома, потрібно трошки усвідомленості і уміння поводитися з інструментом.

Для проведення цього виду робіт потрібні спеціальні матеріали, покликані захистити споруду від постійного і гордовитого впливу небажаної вологого середовища. Саме тому матеріали повинні відрізнятися водонепроникністю, довговічністю, мати чудову механічну міцність, стійкість до хімічних впливів і т.д.

Для того щоб орієнтуватися у величезному потоці гідроізоляційних матеріалів, слід ознайомитися з їх класифікацією та видами. Виходячи з області застосування, продукт буває для зовнішніх і внутрішніх робіт. Сучасний ринок будівельних матеріалів надає найширший вибір даних матеріалів в сухому порошкоподібному вигляді (сухі суміші), у вигляді рідини, мастики в формі рулонів (руберойд, толь, стеклорубероид) і д.р.

Сухі суміші поставляються в мішках. Проводиться матеріал на основі цементу з додаванням спеціальних пластифікаторів, що клеять, в'яжучих компонентів. Готується суміш, аналогічно всім сухим складам. З мішка висипається в ємність і ретельно перемішується з водою до утворення однорідної маси. Широке використання матеріалу охоплює гідроізоляційні роботи біля басейнів, оштукатурювання стін підвалів, створення бетонних стяжок. Розчин чудово проникає в усі можливі щілини і тріщини, на поверхні заповнюючи всі порожнини. Гідроізоляційні властивості порошкоподібних дозволили матеріалу залучити на свою сторону величезну кількість шанувальників.

Рідкі матеріали включають в себе досить строкатий набір, що складається з фарб, грунтовок, просочення і т.д. Основне гідності рідких речовин - це повне проникнення в структуру оброблюваного підстави. Після висихання створюється захисний шар відштовхуючий воду.

Гідроізоляційні мастики є другим за популярністю продуктом в цій сфері. Можуть застосовуватися як в холодному, так і гарячому стані. Область застосування охоплює підвали, басейни, фундаменти, дахи, а також житлові кімнати будинків - туалети, кухні, ванни. Основним компонентом матеріалу є бітум з добавками різних полімерів. Будівельний ринок не стоїть на місці, тому стало можливим виготовлення мастик з додаванням гумових компонентів. Такі матеріали чудово справляються зі своєю цілеспрямованої завданням по відштовхуванню води.

Рулонні гідроізоляційні матеріали використовуються при будівництві дахів, фундаментів і підлог. Основним компонентом матеріалу виступає картонне полотно і склотканина, вимочений бітумом з додаванням дрібної базальтової крихти.

Less
More
Showing 1 - 24 of 29 items