Руберойд, євроруберойд

Руберойд, євроруберойд

There are 25 products.

Руберойд - матеріал, створений шляхом просочення картону спеціальними легкоплавкими нафтовими смолами, представлений у вигляді рулонів, призначений для покрівельних і гідроізоляційних робіт. В основному продукт задіяний при гідроізоляції покрівлі. На всіх етапах розвитку руберойд постійно удосконалився і видозмінювався, з метою отримання більш ...

Руберойд - матеріал, створений шляхом просочення картону спеціальними легкоплавкими нафтовими смолами, представлений у вигляді рулонів, призначений для покрівельних і гідроізоляційних робіт. В основному продукт задіяний при гідроізоляції покрівлі. На всіх етапах розвитку руберойд постійно удосконалився і видозмінювався, з метою отримання більш прогресивного продукту, що володіє високими характеристиками і перевагами.

У процесі виробництва щільні картонні листи покриваються тонким шаром бітуму, який і забезпечує матеріалу неймовірні водовідштовхувальні здатності. Такий невигадливий процес забезпечує матеріал простотою при виготовленні, робить його низьким за собівартістю і дозволяє радувати споживача протягом 2 - 3 років. Продукт дуже популярний серед забудовників сараїв, гаражів і багатьох інших господарських приміщень. Сучасний прогрес дозволив створити руберойд, який за своїми якостями нічим не поступається знаменитому шиферу і навіть деяким видам черепиці. Новий вид руберойду - євроруберойд за багатьма характеристиками перевершив свого попередника.

Євроруберойд складається з абсолютно інших компонентних матеріалів і добавок. Для того щоб виготовити матеріал застосовується текстильна папір, склотканини або синтетичні тканини, бітум зі спеціальним компонентом, який підвищує його якості (синтетичні каучуки) і незліченні полімерні плівки. Для більш надійного захисту від сонячного впливу, механічних пошкоджень і радіації на поверхню матеріалу наноситься дрібна подрібнене крихта зі всіляких мінералів, які зраджують виробу декоративну привабливість.

Сучасний євроруберойд все більше підкуповує будівельників своєю простотою в експлуатації і неймовірною міцністю. Рулони легко транспортуються, просто укладаються на оброблювану поверхню, так як для проведення робіт не будуть потрібні спецзасоби. Щоб відрізати необхідний «шматок» продукту досить застосувати звичайний ніж. Головним незаперечною перевагою євроруберойду є його збільшені експлуатаційні показники. Залежно від виробника євроруберойд в середньому прослужить близько 15 років, але є серед нього і такі екземпляри яким підвладне служіння на протязі 30 років. Рядки експлуатації звичайного руберойду значно поступаються більш «молодому» і складають 2 - 3 роки.

У порівнянні з руберойдом, євроруберойд має більш серйозну сферу застосування. Може використовуватися як на початковому етапі будівництва, так і для проведення ремонтних робіт. Матеріал задіюється при покритті дахів житлових і промислових споруд. Євроруберойд не рекомендується використовувати без гідроізоляції. Якщо власник зараз зважився заощадити саме тут, то в майбутньому доведеться розщедритися на кругленьку суму. Краще відразу прогумований підставу і створити тим самим надійну гідроізоляцію для подальшого застосування євроруберойду.

Less
More
Showing 1 - 24 of 25 items

Filter by: