Гіпсокартон

There are 45 products.

Гіпсокартон

Купити гіпсокартон в Києві, максимально вигідно і зручно, можна зателефонувавши в інтернет магазин Стройотдел.

Ще буквально 15 років тому ніхто й подумати не міг, що оздоблювальні роботи настільки зміняться, наприклад як гіпсокартон. З приходом гіпсокартонних листів багато що змінилося. Сучасне вирівнювання поверхонь багато в чому...

Гіпсокартон

Купити гіпсокартон в Києві, максимально вигідно і зручно, можна зателефонувавши в інтернет магазин Стройотдел.

Ще буквально 15 років тому ніхто й подумати не міг, що оздоблювальні роботи настільки зміняться, наприклад як гіпсокартон. З приходом гіпсокартонних листів багато що змінилося. Сучасне вирівнювання поверхонь багато в чому спростилося і прискорилося. Не дивлячись на те, що оштукатурювання в нинішній час теж досить актуально, гіпсокартон дозволяє спорудити найскладніші конструкції, про які людина могла раніше тільки мріяти. Це і багаторівневі стелі, і всілякі арки, ніші, вселякіе неординарні перегородки з поличками. Завдяки гіпсокартону когдаташнее неможливе стало можливим і цілком реальним.

Доставити гіпсокартон в палетах або лист гіпсокартону це не проблема. Допомогти вибрати марку і тип гіпсокартону, звертайтеся в Стройотдел.

Гіпсокартон за своєю структурою можна порівняти з кондитерським виробом, таким як еклер. Аналогія тут очевидна, так як і тістечко, він має заповнює його внутрішню частину, начинку - це гіпсовий сердечник, зверху по обидва боки прокладений міцним пресованим картоном. Це композитний матеріал, що представляє собою прямокутний лист, довгою - 2 - 4,8 м, шириною 0,6 - 1,2 м, товщиною 5 - 24 мм. Але при цьому якщо є хороший нестандартний велике замовлення, то виробник може переорієнтуватися і виконати його. Щоб підвищити деякі експлуатаційні властивості в продукт додають спеціальні добавки. Картон, наклеєний з обох сторін виступає як би в ролі обгортки захищає внутрішнє складові. Матеріал дивно добре підходить для подальшої обробки фарбою, кахельною плиткою, шпалерами тощо.

Ціна гіпсокартону визначається виробником, логістикою і витратами торговельною організацією. У нас ціна на гіпсокартон досить низька, доставка по Києву в будь-яких кількостях.

Гіпсокартон ідеально підходить для житлових приміщень, так як є екологічно чистим продуктом, що не містив шкідливих компонентів. Це «дихаючий» матюкав, який як вбирає, так і віддає вологу. Припустимо колись проблемне приміщення, з показниками зниженої вологості, облаштоване за допомогою гіпсокартону, абсолютно по-новому дозволить дихати. Це ж стосується і надмірно вологих кімнат. Як не дивно, але у гіпсокартону така ж кислотність, як і у людської шкіри. Приміщення з гіпсокартонних покриттям може похвалитися високими звукоізоляційні властивості. До всього іншого, необхідно сказати, що це негорючий матеріал, це означає, що навіть при прямому впливі вогню продукт не займається.

Такий матеріал як гіпсокартон + ціна дозволяє зробити якісний і швидкий ремонт, для цього потрібно профіль для гіпсокартону та для орієнтування потрібно фото гіпсокартону.

Особлива маркування із символів у вигляді букв дозволяє з легкістю підібрати саме той матеріал, який необхідний людині. Існує три основні підвиди, виходячи з особливих властивостей виробів:

- ГКЛ - матеріал у вигляді гіпсокартонних листів широко поширений і застосовується в обробці житлових приміщень, офісних кабінетів і інших установ.

- ГКЛП - вогнестійкий продукт, оброблений унікальним речовиною що не дозволяє займатися картону. Знайшов своє застосування на кухнях, біля камінів, димоходів, димарів. Також використовується в приміщеннях громадського харчування, пекарнях, виручених цехах, де спостерігається постійне перевищення температур.

- ГКЛВ - водостійкий гіпсокартон складається з компонентів запобігають виникненню грибків. Незамінний на кухні, в саунах, де спостерігається стабільний контакт з парою і вологою.

Less
More
Showing 1 - 24 of 45 items