Самонарізи

There are 15 products.

Самонарізи - спеціальне кріпильний виріб, створене за подобою шурупа, але при цьому має значні конструктивні удосконалення (в першу чергу мова йде про шліці, наконечнику і особливої ​​різьбі). При виробництві матеріалу застосовується високоякісне вихідна сировина, яка на етапі формування отримує задану форму і покривається спеціальним корозійно...

Самонарізи - спеціальне кріпильний виріб, створене за подобою шурупа, але при цьому має значні конструктивні удосконалення (в першу чергу мова йде про шліці, наконечнику і особливої ​​різьбі). При виробництві матеріалу застосовується високоякісне вихідна сировина, яка на етапі формування отримує задану форму і покривається спеціальним корозійностійким напиленням.

Багато в чому такий підхід набагато спрощує процес проведення монтажних робіт завдяки унікальній різьбі і наконечника, який без попереднього висвердлювання свердлом входить у всілякі поверхні, такі як метал, дерево, алюміній, бетон, цегла і т.д. Використання саморізів значно урізноманітнило експлуатаційну сферу шурупів, значною мірою вплинуло на технологічний процес будівництва і механосборкі. Сама суть механізму входження самореза в експлуатований поверхню криється в тому, що він сам собі нарізає різьбу. Спочатку виробники цього продукту дали назву самонарізи, але серед людей матеріал закріпився у свідомості як саморіз.

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує споживачеві величезний вибір цього знаменитого і незамінного продукту. Відштовхуючись від поверхні, в яку необхідно вкрутити саморіз, бувають:

- Покрівельні саморізи по дереву. Не дивлячись на те, що сам покрівельний матеріал повинен бути хорошої якості і мати високі водовідштовхувальними і сонцезахисними характеристиками так і кріплення повинні відповідати високим стандартам. В іншому випадку цілісність покрівельної конструкції може бути порушена. Не дивлячись на те, що покрівельні саморізи це досить новий будівельний елемент кріплення, без його застосування вже неможливо уявити собі монтаж покрівельного перекриття. Матеріал виконаний з оцинкованої сталі і має великий крок різьблення.

- Самонарізи по металу. Основний відмітною рисою таких метизів є те, що матеріал самого виробу повинен бути в рази щільніше і міцніше самого заснування, в яке він повинен укручуватися. Мають більш густе нанесення різьблення в порівнянні з вищенаведеними. Таке розташування витків різьби забезпечує саморізи по металу гарне і безперешкодне поглиблення в необхідну, більш щільну в порівнянні з деревом поверхню.

- Саморіз по дереву. Це сучасна альтернатива цвяху і шурупу. У порівнянні з «підкорювачем» метала, цей вид кріплення володіє більшим кроком різьблення і завужені гострим наконечником. Завдяки особливій конструкції метиз чудово вкручується в дерев'яну поверхню без попереднього свердління.

- Антивандальні саморізи. Дуже добре справляються з закріпленням листів профнастилу. Мають особливі пази на голівках метизів, багатогранні поглиблення.

- Клопи. Використовуються для швидкісного монтажу і нарощування металевих споруд. Вони чудово підійдуть для з'єднання сталевих і жерстяних листів.

- Самонарізи для вікон. Область застосування охоплює віконну фурнітуру і металопластикові рами.

Less
More
Showing 1 - 15 of 15 items

Filter by: