Гідробар'єр, паробар'єр

Гідробар'єр, паробар'єр

There are 32 products.

На будь-якій поверхні по закінченню тривалого терміну експлуатації виникає конденсат, який негативно впливає на конструкцію будівлі, на його цілісність і довговічність. Як результат дерев'яна поверхня починає прогнивати. Найчастіше таке неприємне явище трапляється в місцях перекриттів з використанням балок і крокв. Застосовуючи сучасні матеріал...

На будь-якій поверхні по закінченню тривалого терміну експлуатації виникає конденсат, який негативно впливає на конструкцію будівлі, на його цілісність і довговічність. Як результат дерев'яна поверхня починає прогнивати. Найчастіше таке неприємне явище трапляється в місцях перекриттів з використанням балок і крокв. Застосовуючи сучасні матеріали можна звести до нуля проблематику негативного впливу вологи на дерев'яні конструкції.

Гідробар'єр і паробар'єр відмінно справляється із запобіганням виникненню вологи, конденсату і зберігає тепло. Плівки подкровельного призначення застосовуються у всіх сучасних покрівельних конструкціях (профнастил, бітумна черепиця, металочерепиця та т.д.).

Гідробар'єр - підпокрівельна плівка, необхідна для захисту покрівельного споруди зовні від небажаного впливу різних атмосферних опадів. Його використання зустрічається на утеплених покрівлях так і покрівлях без утеплювача. Матюкав здатний «дихати» і якщо все ж вологи вдалося якимось чином проникнути всередину, дозволяє їй вийти назовні. Плівку легко можна дізнатися по відмінною смужці. Це мітка позначає величину подальшого нахлеста сусідніх полотен. При укладанні необхідно розмістити матеріал спеціальним способом. В ідеалі, яскрава сторона смуги повинна бути розміщена вгору щодо покрівельної конструкції. Кріплення здійснюється за допомогою будівельних скоб. Необхідно закріпити продукт таким способом щоб плівка як би мала запас і провисала над стропіліни приблизно на 1 - 2 см. Після того як матеріал буде закріплений належним чином можна приступати до обрешітки. При виборі матеріалу необхідно звернути увагу на властивості паропроникності, щільності і вологостійкості. Природно чим вище показники, тим краще і характеристики. Але все ж краще один раз витратиться, ніж потім переробляти.

Паробар'єр - плівка подкровельного призначення, яка зобов'язана захищати теплоізоляцію з внутрішньої сторони (в приміщенні) від утворення конденсату і парових випарів. Також плівку використовують для захисту теплоізоляції при утепленні стін всередині приміщень. Полотно також оснащено міткою, але тут на відміну від гідробар'єру строго розташована чорна смуга. Вона аналогічно вищеописаному матеріалу виконує функцію мітки зі стикування подальшого нахлеста. При монтажі матеріал повинен бути натягнутий і тільки потім закріплений за допомогою скоб. Для того щоб з'єднати плівку між собою знадобиться монтажна стрічка АЛ-1, К-2. Купуючи продукт необхідно орієнтуватися його здібностями виходячи з щільності і паропроникності. Чим менше паропроникність, тим краще матеріал. І на оборот чим вище щільність, тим вище якість.

У наш час установка гідро- і парозахисту це не модний треш, а високоефективний спосіб продовжити термін служби будівлі. Це обов'язковий будівельний процес в результаті, якого створюється особлива атмосфера всередині будинку.

Less
More
Showing 1 - 24 of 32 items

Filter by: