Бетон

There are 21 products.

Бетон - незамінний будівельний матеріал, який можна застосовувати практично в кожному будівельному процесі. Продукт широко використовується у всіляких будівельних сферах. Він же є матеріалом, надзвичайно затребуваним при ремонті. Якщо ж підібрати більш відповідне визначення, то бетон - це штучний будівельний матеріал у вигляді розчину, який при...

Бетон - незамінний будівельний матеріал, який можна застосовувати практично в кожному будівельному процесі. Продукт широко використовується у всіляких будівельних сферах. Він же є матеріалом, надзвичайно затребуваним при ремонті. Якщо ж підібрати більш відповідне визначення, то бетон - це штучний будівельний матеріал у вигляді розчину, який при застиганні отримує міцну затверділу форму. Продукт складається з сполучного компонента у вигляді цементу, а також піску, щебеню різних фракцій, води і різноманітних добавок що поліпшують його властивості.

Класифікація бетонної суміші

Бетон різниться за своїм призначенням:

- Звичайний бетонний розчин. Застосовується для будівництва різноманітних будівель цивільного і промислового призначення.

- Спеціальний бетон. Використовується для теплоізоляції, дорожнього покриття або з метою декоративного нанесення.

- Особливого призначення. Жаростійкі - широко використовуються в місцях, де температура може досягати екстремально високих показників. Хімічно стійкі - не піддаються впливу хімічних речовин. Унікальні розчини, наділені особливою здатністю протистояти ядерного випромінювання. Звуковбирні - створюють відмінну звукоізоляцію в приміщенні.

По виду в'яжучого матеріалу розрізняють: цементний, гіпсовий, силікатна, шлаколужне, пластобетон і асфальтобетон.

За типом наповнювачів бетон буває пористою, спеціальним або щільним.

За структурою власної щільності бетонні суміші класифікують на щільний, поризована, пористий і великопористий.

Розчин твердне в природному середовищі, при всілякому атмосферному тиску, при тепловлажной обробці.

У процесі створення матеріалу його головним показником є ​​міцність на стиск. Це основна здатність, яка вказує на клас бетону, який має спеціальну відмітку у вигляді літери «В». Цифри, нанесені біля «покажчика» повідомляють про максимально витримується тиску. Також рідше міцність продукту визначається буквою «М» і числами між 50 і 1000 пунктами. Другий не менш значимий показник - легкоукладальність. Символізується буквою «П». Згідно з цією класифікацією бетони підрозділяються на рухливі, жорсткі і наджорсткі.

Деякі бетонні склади володіють:

- Водонепроникністю. Мається на увазі здатність окремої марки витримати рівень тиску води.

- Морозостійкістю. Обчислюється завдяки отсчітиваніі кількості циклів відтавання і замерзання, виходячи з збереження матеріалу.

- Міцністю на вигин.

Міцність бетону є найважливішою характеристикою надає безпосередній вплив на експлуатаційні параметри продукту. Чим жорсткіше матеріал ущільнений, тим він міцніше. Якщо від бетонної поверхні потрібно гладкість або рельєфність, то тоді необхідно придбати спеціальні сухі суміші певного складу. Завдяки спеціальним добавкам продукт широко використовується в зимову пору року. За допомогою бетону зводяться будівлі, створюються складні конструкції, стеляться дорожні поверхні і т.д.

Less
More
Showing 1 - 21 of 21 items

Filter by:

Manufacturer