Флизелин

There are 6 products.

Флізелін - екологічно чистий нетканий матеріал, що складається з целюлозних і текстильних волокон з полімерним сполучною речовиною. Завдяки особливій міцності і здатності витримувати великі навантаження на стиск і розтяг, матеріал став сучасною альтернативою більш дорогому стеклохолстов. Більш дешевий продукт знайшов своє застосування в місцях,...

Флізелін - екологічно чистий нетканий матеріал, що складається з целюлозних і текстильних волокон з полімерним сполучною речовиною. Завдяки особливій міцності і здатності витримувати великі навантаження на стиск і розтяг, матеріал став сучасною альтернативою більш дорогому стеклохолстов. Більш дешевий продукт знайшов своє застосування в місцях, де використання павутинки просто можна назвати викидання грошей на вітер, наприклад в малих офісних приміщеннях. Але, незважаючи на відносну дешевизну, продукт може похвалитися тривалим терміном експлуатації і відмінною зносостійкістю.

Матеріал займає передові місця на будівельному ринку завдяки невисокій вартості, а також високим здібностям зберігати цілісність поверхні, забезпечуючи монолітність структурі, запобігаючи появі тріщин. Це ідеальне рішення для проведення оздоблювальних ремонтно-будівельних робіт. Головна перевага рулонного виробу полягає в тому, що воно не тільки приховує дрібні дефекти поверхні, але і запобігає утворенню нових вад. Оптимальна щільність будівельного флизелина становить від 85 до 150 гр / м 2 . Якщо охарактеризувати продукт з боку експлуатаційних властивостей, то можна сказати що цей матеріал є ідеальним рішенням в разі ремонту. Флізелін абсолютно просто відновлює колишню форму, не дає усадки, ідеально точно планомірно лягає на підставу, не створюючи при цьому повітряних бульбашок. Не дивлячись на те, що при першому ознайомленні з виробом можна подумати, що це крихкий і навіть ніжний матеріал, насправді він дійсно досить міцний.

Особливі переваги флизелина:

- Екологічність. Завдяки натуральним компонентам матеріал безпечний для навколишнього середовища і життя людини, не виділяє токсини, може застосовуватися навіть у дитячій кімнаті.

- Особлива міцність забезпечує стійкість до стирання.

- Не дає усадки при висиханні завдяки непіддатливості до розтягування.

- Різна структура дозволяє використовувати матеріал з метою втілення в життя багатьох дизайнерських рішень.

- Стійкість до багатьох хімічних складів, що в свою чергу дозволяє без шкоди наносити різноманітні лакокрасящіе речовини.

- Стійкість до впливу вогню.

- Вологостійкість.

- Оптимальне співвідношення ціна / якість.

- Висока швидкість проведення оздоблювальних робіт.

Ще варто віднести до вагомих аргументіруемим плюсів флизелина абсолютною чистоту під час його експлуатації, що не можна сказати про шпаклівці. Поверхня, обклеєна малярським флизелином, знаходить так звану стабільність і може декоруватися неодноразово. При необхідності старе шпалерне покриття безперешкодно видаляється, при цьому флізелінова поверхня не пошкоджується. Наносити на полотно шпалерне покриття можна багаторазово. Те ж саме проробляють з забарвленням, регулярне перефарбування жодним чином не зашкодить поверхні. Якщо намічається капітальний ремонт, кваліфіковані будівельники без особливих зусиль видалять колишнє флізеліновимі покриття.

Less
More
Showing 1 - 6 of 6 items

Filter by: