Пінопласт

There are 8 products.

Пінопласт - це утеплювальний матеріал білого кольору, який має штучне походження, що представляє собою пористі шари різних розмірів. Його структура має порожнисту форму з наповненням газу всередині. Пінопласт широко застосовується для утеплення будівель. Приміщення утеплене даним продуктом добре зберігає тепло. Пінополістирол відноситься до клас...

Пінопласт - це утеплювальний матеріал білого кольору, який має штучне походження, що представляє собою пористі шари різних розмірів. Його структура має порожнисту форму з наповненням газу всередині. Пінопласт широко застосовується для утеплення будівель. Приміщення утеплене даним продуктом добре зберігає тепло. Пінополістирол відноситься до класу пінопласту. Він гарний у першу чергу доступною ціною, крихкістю і жорсткістю. Матеріал застосовується в будівельній сфері більше 40 років і зарекомендував себе, як економічний пройдуть. Пінополістирол володіє унікальними властивостями необмеженого терміну зберігання, нешкідливий для навколишнього середовища і людства, практично не реагує на вплив мікроорганізмів.

В результаті тестових випробувань було встановлено, що 12 см плита пінополістиролу за своїми теплозберігаючими здібностями еквівалентна товщині двометрової стіни з цегли; полметровую стіни з дерев'яного бруса; чотириметрової стіни з залізобетонної конструкції. Пінопласт виходить шляхом плавлення пластмаси, яку згодом наповнюю газом, щоб в кінцевому результаті вийшла структура, яка нагадувала остигнула тверду піну. Він складається з безлічі кульок діаметром 5 - 15 мм склеєних між собою. Газ забезпечує продукт низькою щільністю. Це сприяє спрощенню пояснення теплоізоляційних властивостей матеріалу: при температурі, яка не перевищує значення деструкції даної речовини, він чудово зберігає тепло.

Пінопластові плити мають величезну популярність завдяки своїй легкості і простоті при монтажних роботах. Його широке застосування проглядається в будівельній сфері з метою утеплення будівель. Також матеріал застосовується як пакувальний елемент, що дозволяє захистити побутову техніку та іншу продукцію від пошкоджень. До пінопласту також відносять такі види: поліуретанові, формальдегідні, ПВХ і полістирольні пінопласти.

Пінопласт має незаперечні переваги, серед яких:

- теплоізолюючі здібності. Це забезпечується завдяки абсолютній замкнутості осередків пінопласту. Замкнутий цикл дозволяє знизити теплообмін і запобігає проникненню холоду.

- Вітрозахисні і звукоізоляційні якості. Поверхня утеплена пінопластом добре захищена навіть від самих сильних вітрів. Звукоізоляційні здатності виникли також завдяки пористій структурі.

- Низька гігроскопічність навіть в умовах безпосереднього впливу води.

- Міцність і довговічність. Матеріал зберігає свої здібності протягом довгого часового періоду, добре справляється з тиском, при цьому не руйнується і не деформується.

- Неймовірна стійкість до впливу агресивних засобів, як біологічних, так і хімічних.

- Зручність і практичність при монтажних роботах. Пінопластові плити завдяки своїй структурі мають «повітряний» вагу, що чудово позначається в процесі установки.

Less
More
Showing 1 - 8 of 8 items

Filter by:

Manufacturer