Мінеральна вата ISOVER

There are 16 products.

На даному етапі розвитку сучасний ринок пропонує споживачеві величезний арсенал всілякої будівельної продукції. Конкуруючі виробники постійно впроваджують нові технології, заманюють до себе в штат досвідчених розробників для перекази унікальних характеристик матеріалу, який зміг би рівносильно конкурувати з уже добре себе зарекомендували продук...

На даному етапі розвитку сучасний ринок пропонує споживачеві величезний арсенал всілякої будівельної продукції. Конкуруючі виробники постійно впроваджують нові технології, заманюють до себе в штат досвідчених розробників для перекази унікальних характеристик матеріалу, який зміг би рівносильно конкурувати з уже добре себе зарекомендували продуктом. Одним з таких перевірених виробів є мінеральна вата ISOVER.

Компанія Изовер - по праву заслужений світовий лідер і виробник теплоізоляційних матеріалів. Представлена ​​продукція пропонується споживачеві в рулонах і плитах. Мінеральна вата виготовляється на величезних виробничих мощах за допомогою інноваційного обладнання. В якості вихідного матеріалу застосовуються натуральні компоненти, такі як вапняк, пісок і сода (скловолокно), а також гірські породи (кам'яне волокно).

Особливі властивості мінеральної вати ISOVER:

- Здатність підлаштовуватися під будь-які кліматичні умови, завдяки унікальній структурі волокон матеріал зберігає тепло в приміщенні в зимовий час року і прохолоду при виснажливої ​​жари.

- Хороші звукоізоляційні характеристики дозволяють створити в приміщенні відмінне акустичне звучання. У будинку зберігається особлива затишна обстановка, адже настирливі скандальні сварки сусідів більше не докучають. Це забезпечується за допомогою особливого розміщення волокон скловолокна, між якими утворюється повітряний прошарок.

- Стійкість до впливу вогню. Деякі плити бренду мають показники до 30кг / м3 і відносяться до абсолютно негорючої групі. Так, мінеральна вата Ізовер може експлуатуватися для монтажу на будь-яких будівлях (квартири, багатоповерхові будинки, котеджі, комерційні установи та житлові приміщення). Плити, покриті алюмінієвою фольгою відносять до слабогорючим, їх теж можна застосовувати практично на всіх вище представлених об'єктах. Основним правилом, яким необхідно керуватися при монтажі є суворе дотримання умов пожежної безпеки при експлуатації будівлі.

- Висока паропроникність забезпечується завдяки скловолокна, які оперативно виводять вологу, яку вони ввібрали, а особливі гідрофобізатори сприяють її вилучення. Важливе - залишити при монтажі між основою і ватою невеликий зазор (мінімум 2 см) для випаровування вологи.

- Тривалий експлуатаційний період. Може варіюватися від 50 до 100 років, все залежить від середовища перебування і правильно проведених монтажних робіт.

- Екологічність. До складу мінеральної вати включаються виключно нешкідливі компоненти. В ході експлуатації виріб не виділяє токсинів.

- Легка вага. Представлений продукт є одним з найлегших утеплювачів, а значить, його можна застосовувати на поверхнях з невеликою несучою навантаженням.

- Абсолютна стійкість до впливу гризунів, а також до будь-якого біологічного процесу.

До всього іншого ще можна віднести відсутність деформації при стисканні, особливу міцність на розрив і неймовірну стійкість до хімічних речовин і механічних пошкоджень.

Less
More
Showing 1 - 16 of 16 items

Filter by: