Кріплення, куточки, маяки

There are 66 products.

Вселякій ремонтний процес неможливо уявити без застосування особливих кріпильних матеріалів у вигляді різноманітних кріплень, куточків, дюбелів, шурупів, саморізів, маяків. Як правило, до кріпильних елементів відносять всілякі деталі, які необхідні для фіксування конструктивних об'єктів. Створення такого продукту сприяє більш високоефективному ...

Вселякій ремонтний процес неможливо уявити без застосування особливих кріпильних матеріалів у вигляді різноманітних кріплень, куточків, дюбелів, шурупів, саморізів, маяків. Як правило, до кріпильних елементів відносять всілякі деталі, які необхідні для фіксування конструктивних об'єктів. Створення такого продукту сприяє більш високоефективному і менш ресурсовитратності будівництва. Застосування кріпильного матеріалу дозволило вирішити практично кожну раніше нездійсненне завдання.

За допомогою такого солідного арсеналу можна усунути ряд різних будівельно-ремонтних проблем. Так, кріплення будуть потрібні для монтажу дверних або віконних каркасів, вирівнювання поверхонь, установки гіпсокартонних плит на дерев'яні або металеві конструкції, настілки полови, закріплення плінтусів і т.д. Найчастіше виробники пропонують надійний і міцний продукт, створений з високоякісного вихідного матеріалу. Особливу данину слід віддати виробам, виготовленим з вуглецевої і нержавіючої сталі. Вони в свою чергу поділяються на деякі види і класи міцності. Серед величезного розмаїття слід також виділити «кольорову» продукцію, створену в більшій частині з міді і алюмінію. Також досить часто застосовується цинк, нікель і хром.

Вагома частка будівельних кріплень пропонується споживачеві у вигляді пластикових виробів. Основне що потрібно враховувати при покупці такого продукту є те, що слід брати до уваги їх сферу застосування, а також тяжкість конструкційного елемента, який необхідно буде закріпити. Відштовхуючись від цього, вибирають найбільш підходящі будівельні кріплення.

Для проведення оштукатурювання зовнішніх частин стіни, вирівнювання дверних і віконних укосів застосовується перфорований, покликаний багато в чому спростити цей будівельний процес. Виріб пропонується споживачеві в формі прямого кута, що забезпечує матеріалу щільне прилягання до основи монтажної поверхні. На корпусі матеріалу знаходиться величезна кількість отворів, покликаних створити більш міцне з'єднання елемента з підставою, шляхом проникнення шпаклювальною суміші в отвори. Залежно від вихідної сировини виробляються ПВХ, оцинковані і алюмінієві куточки. Виходячи з конфігурації споруди необхідно використовувати більш відповідний профіль. Відштовхуючись від необхідності архітектурної форми, бувають прості пластини застосовні з метою армування і вирівнювання поверхонь, а також арочні профілю, широко застосовуються для створення арочних конструкцій.

Маячная рейка - один з найважливіших матеріалів, який покликаний спростити процес обробки. Для перекази поверхні ідеально рівного естетичного вигляду використовується спеціальний будівельний продукт у вигляді подовженого металевого будівельного маяка. Вдаючись до установки маяковій рейки, будівельник багато в чому спрощує оштукатурювання, так як завдяки виробу значно скорочує час проведення робіт, а в деяких випадках і грошові витрати.

Less
More
Showing 1 - 24 of 66 items